Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Jennifer Connelly ir kitos žvaigždės filmo „Dilema“ premjeroje

Pirmą šių metų penktadienį Čikagoje įvyko naujos režisieriaus Rono Howardo komedijos „Dilema“ (orig. „Dilemma“) premjera.
Jennifer Connelly
Jennifer Connelly. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pristatyti juostos į kino teatrą „AMC River East“ atvyko pagrindinių vaidmenų atlikėjai: nėščia ir be galo patraukli Jennifer Connelly, nesenai tėvu tapęs Vince'as Vaughnas, Channingas Tatumas su žmona Jenna Dewan, Winona Ryder ir žinoma pats režisierius Ronas Howardas.

Filmas neseniai buvo atsidūręs vieno skandalo centre. Filmo treileris pasirodė kampanijos prieš seksualines mažumas kampanijos metu. O treileryje aktoriaus V.Vaughno herojus elektromobilius vadina „gėjais tarp mašinų“.

Žinoma kūrėjams pasipylė įvairiausi kaltinimai ir netgi buvo mėginta priversti režisierių iškirpti tą epizodą. Ko jis, visų laimei, nepadarė. O aktorius V.Vaughnas oficialiai pareiškė: „Leiskite ir man pasisakyti palaikant tuos, kurie yra nepatenkinti žmonių, kažkuo besiskiriančių nuo kitų persekiojimu. Ir neturi reikšmės, koks būtent tai yra skirtumas. Ši komedija ir juokeliai dėl mūsų nepanašumų nuima įtampą ir mus visus suartina. Atvirkščiai, jeigu brėžti liniją tarp to, iš ko galima juoktis ir iš ko negalima, visa tai mus tik supriešintų. Priminsiu, filmas „Dilema“ – tai istorija apie du draugus, vienas kurių pamato kito žmoną besibučiuojančią su kitu vyriškiu ir jam iškyla dilema – papasakoti draugui teisybę ir sugriauti jo laimę ar patylėti“, – savo samprotavimus dėsti aktorius. V.Vaughnas.

Lietuvos kino teatruose komedija „Dilema“ pasirodys sausio 21 dieną.

 

 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Kaip atnaujinti namus išleidžiant iki 15 eurų? Į pagalbą pasitelkite tekstilę
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius