Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 13, 14:54

Jennifer Love Hewitt įgriso senas gerbėjas

Aktorė Jennifer Love Hewitt laimėjo bylą dėl orderio, kuriuo remiantis 62 metų gerbėjui draudžiama artintis prie jos. Pasak „Sky News“, aktorė vyriškį apkaltino persekiojimu.
Jennifer Love Hewitt
Jennifer Love Hewitt / „Scanpix“ nuotr.

Kalifornijos valstijos Burbanko teisėjas pritarė „Dvasių užkalbėtojos“ žvaigždės prašymui uždrausti Davidui Nolte artintis prie jo. Vyras jaunai moteriai parašė per 120 laiškų, o pastaruoju metu pardavė savo namą Kolorado valstijoje ir persikėlė gyventi į Los Andželą, kad būtų arčiau jos.

Aktorės advokatai taip pat pateikė per tuziną laiškų, kuriuos, kaip spėjama, rašė kaltinamasis. Juose jis pasakoja savo seksualines fantazijas apie J.L.Hewitt.

Holivudo gražuolė, kuri asmeniškai nedalyvavo bylos svarstyme, savo pareiškime teigė, jog ėmė rimtai baimintis D.Nolte, kai šis pasirodė gruodžio mėnesį jos motinos namuose.

Tai jau ne pirmas kartas, kai aktorė pritraukia nepageidaujamą dėmesį. Prieš penkerius metus 47-erių Diana Napolis atsidūrė psichiatrijos ligoninėje, kai buvo apkaltinta L.J.Hewitt persekiojimu ir grasinimu nužudyti. Moteris buvo įsitikinusi, kad aktorė gali skaityti jos mintis ir kad ketina jai pakenkti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką