2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Jessica Biel savo kailiu patyrė, kad plyšta ir brangiausios dizainerių suknelės

Šiuo metų filmą „Viską prisiminti“ reklamuojančiai aktorei Jessicai Biel (30) per Londone vykusią kino juostos premjerą teko pasijusti išties nepatogiai. Puikiai atrodžiusi prabangi jos suknelė prairo.
Jessica Biel
Jessica Biel filmo „Viską prisiminti“ premjeroje Londone / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Jessica Biel

Akyli Radaronline.com žurnalistai pastebėjo, kad per praėjusią savaitę vykusį renginį netrukus už mylimojo Justino Timberlake‘o ištekėsianti aktorė pasirodė su praplyšusia suknele.

Tenka pripažinti, kad premjeros dieną į tokią smulkmeną niekas neatkreipė dėmesio – italų dizainerio Giambattista Valli 2012-ųjų pavasario aukštosios mados kolekcijos suknelė puikiai tiko J.Biel. Aktorė atrodė pribloškiančiai, o nėriniai bei plunksnų akcentai pavertė ją tikru vakaro angelu. Prie baltos suknelės Jessica priderino ryškius rožinius Christiano Louboutino aukštakulnius, aukso papuošalus ir, žinoma, įspūdingą mylimojo dovanotą sužadėtuvių žiedą.

Tačiau atidžiau peržiūrėjus nuotraukas matyti, kad jau aktorei einant raudonuoju kilimu jos suknelė buvo praplyšusi po kaire ranka. Prairusios J.Biel suknelės nuotraukas pamatyti galite čia.

Beje, akivaizdu, kad aktorė ar jos asistentai renginio metu pastebėjo, kad suknelė suplyšo, mat tą vakarą iš premjeros J.Biel išėjo vilkėdama kita suknele. Pati ji renginio vakarą Dailymail.co.uk žurnalistams juokais nusiskundė, kad italų mados kūrėjo suknelė yra labai ankšta. „Lipti laiptais ją vilkint kur kas sudėtingiau, nei atlikti triukus filmuojantis“, – kalbėjo jauna moteris. Matyt, visgi G.Valli suknelė buvo išties per siaura arba tiesiog tūkstančius kainuojantys dizainerių drabužiai itin trapūs, o medžiagos ne visuomet kokybiškos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką