Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 11 20, 16:19

Joe Bideno anūkė Naomi Biden iškėlė vestuves Baltuosiuose rūmuose: ceremonijoje – 250 svečių

Lapkričio 20-ąją JAV prezidentui Joe Bidenui sukako 80 metų, tačiau atsisakęs gimtadienio paminėjimo, politikas šį savaitgalį šventė dar vieną svarbią progą. Šeštadienį Baltųjų rūmų pietinėje pievelėje vyriausioji J.Bideno anūkė Naomi Biden (28) ištekėjo už Peterio Nealo (25).
Joe Bideno anūkės Naomi Biden vestuvės
Joe Bideno anūkės Naomi Biden vestuvės / Vida Press ir Scanpix nuotr.

Vašingtone gyvenanti JAV prezidento anūkė, teisininkė Naomi Biden susituokė su teisę studijavusiu Piteriu Nealu. Jų vestuves sudarė trys dalys, rašo CNN.

Ceremonija, kuri prasidėjo 11 val. ryto, vyko Baltųjų rūmų pietinėje pievelėje. Rytas po atviru dangumi buvo vėsus, tad atvykusiems svečiams buvo išdalintos antklodės ir šalikai, kad nesušaltų. Taip pat visiems buvo atlikti Covid-19 testai, CNN sakė šaltinis.

Skelbiama, kad prabangioje meilės šventėje dalyvavo net 250 žmonių.

AFP/„Scanpix“ nuotr./JAV prezidento Joe Bideno anūkės Naomi Biden vestuvės
AFP/„Scanpix“ nuotr./JAV prezidento Joe Bideno anūkės Naomi Biden vestuvės

Skelbiama, kad nuotakos tėvai Hanteris Bidenas ir Kathleen Buhle vedė ją prie altoriaus. Naomi Biden einant prie altoriaus, skambėjo grupės „The Verve“ daina „Bitter Sweet Symphony“.

Nuotaka vilkėjo Ralpho Laureno sukurtą suknelę ilgomis rankovėmis ir šleifu. Taip pat pasipuošė baltu nuometu.

Vida Press nuotr./Joe Bideno anūkės Naomi Biden vestuvės
Vida Press nuotr./Joe Bideno anūkės Naomi Biden vestuvės

Prieš anūkės vestuves JAV prezidentas Joe Biden ir pirmoji šalies ponia Jill Biden pasidalijo oficialiu pranešimu.

„Buvo džiugu stebėti, kaip Naomi auga, atranda, kas ji yra, ir kuria sau tokį neįtikėtiną gyvenimą. Didžiuojamės matydami, kad ji savo vyru pasirinko Peterį, ir mums didelė garbė pasveikinti jį savo šeimoje. Linkime jiems dienų, kupinų juoko ir meilės, kuri su kiekvienais metais stiprės“, – sakoma JAV pirmosios poros pareiškime.

J.Bidenas yra labai artimas su savo anūkais, dažnai su jais matomas per kai kuriuos oficialius renginius. JAV spaudos pranešimuose sakoma, kad Naomi Biden vaidina svarbų vaidmenį prezidento gyvenime ir netgi skatino jį kandidatuoti į prezidentus.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką