Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Johnny Deppas netesėjo blaivybės įžadų

Aktorius Johnny Deppas ir režisierius Bruce'as Robinsonas, pradėdami kurti naują filmą, davė blaivybės įžadus, tačiau nepraėjus nė kelioms valandoms jie buvo sulaužyti.
Bruce'as Robinsonas, Johnny Deppas ir Amber Heard
Bruce'as Robinsonas, Johnny Deppas ir Amber Heard / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Išvykdami į Puerto Riką kurti filmo pagal Hunterio S.Thompsono novelę „The Rum Diary“ (Romo dienoraštis) vyrai susitarė vengti alkoholio ir pagrindinį dėmesį skirti darbui.

Tačiau alinantis Karibų karštis sukėlė tokį troškulį, kad parėjus vos kelioms valandoms nuo filmavimo pradžios jie patraukė į barą ištuštinti vieno kito butelio alaus.

„Mes su Bruce'u iš pradžių buvome sudarę sutartį, kad pirmuosius du filmavimo mėnesius negersime. Norėjome pažiūrėti, kiek galėsime ištempti, be to, tai leistų visą dėmesį skirti darbui“, – sakė aktorius britų laikraščiui „The Sun“.

„Ištempėme iki kokios ketvirtos valandos ryto, drėgmė siekė kokius 3 tūkstančius procentų, o oras – 500 milijonus laipsnių pagal Fareinheitą, todėl kai pamatėme tą nedidelę užeigą, aš pasakiau: „Briusai, turiu tai padaryti“. Tada mes nubėgome, įkalėm kokias tris „Coronas“ ir blaivybei atėjo galas“, – pasakojo J.Deppas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius