15min be reklamos

Johnny Deppo dukra Lily-Rose Depp atskleidė turinti merginą: pasidalijo bučinio kadru

Johny Deppo dukra Lily-Rose Depp po išsiskyrimo su viena ryškiausių kylančių kino industrijos asmenybių Timothee Chalametu, ėmė puoselėti santykius su repere 070 Shake. Apie savo homoseksualius santykius ji pranešė socialiniuose tinkluose.
Lily-Rose Depp ir 070 Shake
Lily-Rose Depp ir 070 Shake / „Scanpix“, Vida Press nuotr.

Aktorė Lily-Rose Depp, panašu, jau išsigydė žaizdas, atsiradusias dėl prieš porą metų išgyventų skyrybų su aktoriumi Timothee Chalametu.

Modeliu tapusi 23 metų aktorė patvirtino, kad susitikinėja su Naujojo Džersio repere 070 Shake, ir savo instagramo istorijoje paskelbė saldžią poros bučinio nuotrauką.

Stop kadras/Lily-Rose Depp ir 070 Shake
Stop kadras/Lily-Rose Depp ir 070 Shake

070 Shake, kurios tikrasis vardas yra Danielle Balbuena, taip pat pasidalijo miela poros nuotrauka savo socialiniuose tinkluose, paskelbdama jų asmenukę stambiu planu.

Poros romantiški ryšiai iš pradžių buvo užmegzti vasario mėnesį, kai jos dalyvavo Paryžiaus mados savaitėje. Tai sutapo su buvusio vaikino Timothee romanu su Kylie Jenner.

„Scanpix“ nuotr./Lily-Rose Depp
„Scanpix“ nuotr./Lily-Rose Depp

Manoma, kad Lily-Rose ir Timothee nutraukė savo santykius dėl „verslo priežasčių“, teigdami, kad dėl įtempto darbo grafiko neįmanoma užmegzti romantiško ryšio.

Lily-Rose paprastai savo asmeninį gyvenimą laiko atokiau nuo visuomenės dėmesio. Anksčiau atviravo apie tai, kaip jai sunku susidoroti su žinomumu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką