Kalbama, jog amerikiečių kilmės atlikėjas nusivylė, kad po skyrybų su Jennifer niekas jo nebepersekioja ir nebefotografuoja. Todėl dainininkas bando atkeipti paparacų dėmesį pats.
Vienas paparacas teigė: „Jis mano, kad yra toks pat įžymus kaip ir Jen. Praėjusią savaitę, besilinksmindamas vakarėlyje, Johnas visaip stengėsi atkreipti fotografų dėmesį ir netgi juos bandė masinti jauku – įspūdingu automobiliu. Gražus bandymas, bet niekas neužkibo“.
30-ies atlikėjo, kuris savo glėby jau nebelaiko serialo „Draugai“ žvaigždės, nuotraukų kaina smarkiai krito.
„Už Johno ir Jennifer nuotraukas buvo galima gauti apie 20 tūkst. dolerių, tačiau dabar, po jų išsiskyrimo, už vieną Mayerio fotografiją tegali gauti 200 dolerių. Dėl tokių pinigų neapsimoka Johno persekioti nuo namų iki restorano“, – kalbėjo vienas paparacas.
Pasak artimų Jennifer bičiulių, aktorė sėkmingai atsigauna po nutrūkusių santykių, kurie truko apie tris mėnesius.
Vieno šaltinio teigimu, „Jeniffer nematė jos ir Johno ateities, todėl, nutrūkus santykiams, ji nebuvo baisai sukrėsta. Jen nėra nė kiek įskaudinta ir dabar jaučiasi tiesiog puikiai“.
Kitas Aniston draugas tikina, kad, net susitaikiusi su išsiskyrimu, aktorė vis dėlto yra įskaudinta Johno viešų pareiškimų apie jų asmeninius santykius.
Pats Mayeris neseniai įvardino jų išskyrimo priežastį: „Nenorėjau gaišinti kieno nors laiko... Kažkaip nesiklostė“.
Aktorės artimas draugas, komentuodamas dainininko pasisakymus spaudoje, pridūrė: „Jennifer liūdina, kad Johnas atskleidė spaudai, jog jis ją paliko. Ji laikė savo buvusį mylimąjį džentelmenu, bet tikras džentelmenas niekad neišdrįstų visiems skelbti, kas ką paliko“.
