2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Johnson & Johnson“ paveldėtojai rengiamos privačios laidotuvės

Netikėtai mirusi paveldėtoja Casey Johnson bus palaidota privačioje ceremonijoje, kurioje dalyvaus tik artimiausi giminaičiai.
Casey Johnson
Casey Johnson / „Scanpix“ nuotr.

„Johnsonų šeima nori padėkoti visiems, išreiškusiems užuojautą ir parėmusiais šeimą šiuo sunkiu išbandymu metu“, – pranešė šeimos atstovas spaudai Jesse Derris. „Šeima labai dėkoja už jūsų mintis ir maldas“,  – kalbėjo jis.

Atstovas spaudai neatskleidė planuojamų laidotuvių detalių, tačiau pasakė, jog šeima nori, kad  Casey Johnson „skristų atgal į rytus, į paskutinę poilsio vietą“. „Šeima prašo netrikdyti jų ramybės ir privatumo keletą dienų, kol jie gedės“, – sakė J.Derris.

Visai neseniai mirgėjusi bulvarinių laikraščių antraštėse dėl to, kad susižadėjo su realybės šou dalyve Tila Tequila, buvo rasta negyva pirmadienį Los Andžele, savo namuose.

Casey Johnson nuo vaikystės sirgo diabetu ir turėjo problemų su narkotikais. Tačiau mirties vietą ištyrę policijos pareigūnai sakė, kad nėra jokių įrodymų, jog prieš mirtį garsioji paveldėtoja būtų vartojusi kvaišalų.

Šeima pranešė, kad žmonės Casey Johnson atminimui gali paaukoti pinigų „Juvenile Diabetes Research Foundation“, remiantiems diabetininkus. „Casey visą gyvenimą stengėsi kovoti su šia liga ir ji džiaugtųsi matydama, kad mes visi tęsiame jos pradėtą darbą“, – sakė šeimos atstovas spaudai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką