15min be reklamos
2022 11 09, 14:50

Jorke – išpuolis prieš Karolį III ir karalienę konsortę Kamilą: skriejo kiaušiniai

Karalius Karolis III ir karalienė konsortė Kamila trečiadienį lankosi Jorke, kur bus atidengta mirusios monarcho motinos Elžbietos II statula. Vis dėlto šio vizito metu neišvengta incidentų.
Jorke – išpuolis prieš Charlesą III ir karalienę konsortę Camillą
Jorke – išpuolis prieš Karolį III ir karalienę konsortę Kamilą / „Scanpix“ nuotr.

Jorko katedroje bus atidengta rugsėjį anapilin iškeliavusios Jungtinės Karalystės monarchės Elžbietos II statula. Ta proga čia trečiadienį lankosi jos sūnus karalius Karolis III. Vėliau, atidengus statulą, jis vyks į Donkasterį, kad oficialiai suteiktų jam miesto statusą.

Vis dėlto apsilankymą Jorke monarchas prisimins ne tik iš gerosios pusės.

Jorke karalių Karolį III ir jo žmoną karalienę konsortę Kamilą susirinko pasveikinti minios žmonių ir miesto valdžia. Tačiau minioje pasitaikė ir išpuolį sumanęs vyras – šis karališkąją porą bandė apmėtyti kiaušiniais, rašo BBC. Tiesa, pataikyti į Karolį III ir Kamilą jam nepavyko.

Netrukus vyras buvo sulaikytas policijos ir dar sušuko frazę „Ši šalis buvo pastatyta ant vergų kraujo“.

Tuo metu kiti minioje buvę žmonės pasmerkė tokį išpuolį, pradėję skanduoti „Dieve, saugok karalių“ ir „gėda tau“ prieš protestuotoją.

Pamatykite, kaip atrodė išpuolis:

Vyro sulaikymas:

Primename, kad velionės Elžbietos II sūnus princas Charlesas po jos mirties tapo karaliumi Karoliu III.

Jo motina karalienė mirė 2022-ųjų rugsėjo 8-ąją, o rugsėjo 19-ąją buvo surengtos iškilmingos valstybinės laidotuvės. Elžbieta II amžino poilsio atgulė Šv.Jurgio koplyčioje, šalia prieš metus mirusio sutuoktinio princo Philipo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką