Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 01 05, 22:56

Justinas Bieberis: „Aš juk mielas, tiesa?“ (video)

Tapęs dar vienu medžiojamu žurnalų viršelių „gyventoju“ 16-metis Justinas Bieberis, regis, nesisieloja.
Justinas Bieberis
Justinas Bieberis. / „Scanpix“ nuotr.

Duodamas interviu žurnalui „Vanity Fair“, kuris pasirodys vasario mėnesio numeryje, popdainininkas pasakojo apie savo muzikinius įkvėpėjus ir klykiančių mergaičių minias.

Tiesa, straipsnyje nė žodžiu neužsimenama apie J.Bieberio draugystę su aktore ir dainininke Selena Gomez. Jis neseniai buvo pastebėtas su ja besibučiuojantis.

Dėl dėmesio nesiskundžia

„Nenoriu būti arogantiškas, tačiau jei eičiau gatve ir mane pamatytų mergina, juk ji atsisuktų ne tik todėl, kad esu Justinas Bieberis, bet ir dėl to, kad esu žavus ir mielas“, – sakė 16-metis. Tačiau dainininkas pripažino, kad kartais pajunta šlovės spaudimą. „Nesu normalus, dėl to mano smegenys veikia kitaip, mintys tiesiog bėgte bėga. Aš kvaištelėjęs. Tačiau, manau, geriausi muzikantai visi tokie“, – kalbėjo J.Bieberis.

Žurnalui „Vanity Fair“ jauna žvaigždė prisipažino, kad kartais kankinasi dėl nemigos. „Naktį apsvarstau daugybę dalykų. Per dieną neturiu kada pagalvoti apie tokius svarbius dalykus kaip šeima ar Dievas“, – prisipažino kanadietis.

J.Bieberio teigimu, didžiausią muzikinę įtaką jam padarė Michaelas Jacksonas ir grupė „Boyz II Men“.

Sunku būti įprastu paaugliu

„Kartais sunku atrasti pusiausvyrą. Paprastas vaikas, susirgęs gripu, gali eiti namo. Aš negaliu. Viskas svarbu, o ypač blaivus mąstymas. Net jei esu piktas, tiesiog nusišypsau, kad ir ta šypsena netikra“, – pasakojo J.Bieberis.

J.Bieberio „Vanity Fair“ viršelio fotosesijos užkulisiai:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką