15min be reklamos
2011 01 04, 20:18

Justinas Bieberis ir Selena Gomez pagauti besibučiuojantys

Dainininkas Justinas Bieberis ir aktorė bei atlikėja Selena Gomez, atkakliai neigę gandus apie jų romaną, visgi išsidavė – pora meiliai glaustėsi ir bučiavosi ilsėdamiesi Sent Lusijos saloje Karibuose.
Justinas Bieberis ir Selena Gomez
Justinas Bieberis ir Selena Gomez / „Scanpix“ nuotr.

16-metis popdainininkas ir 18-metė „Disney“ kompanijos filmų aktorė pastaruosius keletą mėnesių ne kartą buvo įamžinti drauge, tačiau patys jaunuoliai neatviravo apie santykius.

„Mums patinka kur nors eiti. Negi dėl gandų turėtume neiti kartu pietauti ar panašiai“, – gruodį „Poeple“ sakė S.Gomez. J.Bieberis, kalbėdamas su MTV naujienų laidos žurnalistais merginą vadino „kieta“. „Ji tikrai kieta mergina ir nuostabi asmenybė. Tačiau kai kuriuos dalykus noriu pasilikti sau“, – slapukavo vaikinas.

Tiesa, kad ir kaip stengėsi išlaikyti santykius paslaptyje, garsūs jaunuoliai neatsispyrė pagundai pasimėgauti vienas kito draugija Karibuose. Internete pasirodžiusios nuotraukos, kuriose jie bučiuojasi, sukėlė tikrą sąmyšį J.Bieberio „Twitter“ pasekėjų gretose. Įsiaudrinusios gerbėjos net grasino S.Gomez susidorojimu.

„Tai turėjau būti aš :(“, „Selena Gomez, jei sudaužysi Justino Bieberio širdį, aš tave nudėsiu“, „Jei tu Justino Bieberio mergina, aš tavęs nekenčiu“ – tokios ir panašaus turinio žinutės užpildė abiejų garsių jaunuolių profilius. Tiesa, netrūko ir palaikančių bei besidžiaugiančiu gražia jauna pora.

Nei J.Bieberis, nei S.Gomez pasirodžiusių nuotraukų ir grasinimų nekomentavo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką