Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 04, 10:37

Justino Bieberio močiutė Kanadoje pateko į avariją: vos nemirė

Justino Bieberio gyvenime – liūdnos naujienos. Jo močiutė vos nežuvo per kraupią automobilio avariją. Vis dėlto jai pavyko išsigelbėti beveik nenukentėjusiai.
Justinas Bieberis su močiute Kathy Bieber
Justinas Bieberis su močiute Kathy Bieber / Vida Press ir Scanpix nuotr.

Šeštadienį žinia apie avariją pasklido viešame feisbuko puslapyje, skirtame Stratfordui, kuriame atkreipiamas dėmesys į klasikinius automobilius ir parodas Kanados Ontarijo regione ir jo apylinkėse, kur Bieberis turi giminystės ryšių.

Ten buvo paskelbta avarijos padarinių nuotrauka, o puslapio administratorius paklausė, ar kas nors iš bendruomenės narių galėtų atpažinti, kam šis automobilis priklauso.

Vaikinas, vardu Brandanas Stevenas, kuris, atrodo, taip pat yra susijęs su Justinu, pareiškė, kad jis dalyvavo pavaizduotoje avarijoje ir kad Kathy Bieber – Justino močiutė iš tėčio Jeremy pusės – buvo kabrioleto savininkė ir kad ji buvo viduje, kai įvyko avarija.

Žinoma, žmonės paprašė daugiau informacijos apie tai, kas tiksliai čia nutiko. Jiems Brandanas atsakė: „Mes sustojome, nes prieš mus stovėjo automobilis, kuris suko į kairę. Tada į mus iš galo atsitrenkė išsiblaškiusi vairuotoja, sakoma, kad ji turėjo važiuoti 112.65 km/h greičiu.“

Toliau jis rašo: „Teko ištraukti močiutę iš automobilio. Galėjo būti labai blogai, jei būtume buvę ten dar 5 sekundes, nes durys buvo užstatytos.“

Vida Press nuotr./Justinas Bieberis su močiute Kathy Bieber
Vida Press nuotr./Justinas Bieberis su močiute Kathy Bieber

Šio įrašo komentaruose žmonės iš tikrųjų pažymėjo Jeremy Bieberį, o taip pat ir pačią Kathy, kuri turi nuotraukų, kuriose pozuoja su automobiliu.

Nėra daug viešų jo nuotraukų su Kathy ir jos vyru George'u, kuris yra Jeremy biologinis tėvas. Kathy yra Jeremy pamotė.

Portalas TMZ kreipėsi į visus nukentėjusius dėl tolesnių komentarų, tačiau kol kas jokių atsakymų negavo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką