Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 03 03, 12:28

K.Kardashian išsikovojo teisę būti vieniša: skyrybos su K.Westu vis dar tęsiasi

Prieš daugiau nei savaitę amerikiečių reperis Kanye Westas paprieštaravo buvusios žmonos Kim Kardashian norui tapti oficialiai vieniša. Vis dėlto šį moters norą trečiadienį patenkino Los Andželo Aukščiausiojo teismo teisėjas Steve'as Cochranas.
Kim Kardashian ir Kanye Westas
Kim Kardashian ir Kanye Westas / Vida Press nuotr.

Los Andželo Aukščiausiasis teismas Kim Kardashian paskelbė teisiškai vieniša ir nepriklausoma nuo Kanye Westo. Dėl šio nutarimo realybės šou žvaigždė nebebus įvardijama kaip Kim Kardashian West – ji nuo šiol naudos tik savo mergautinę Kardashian pavardę.

Nepaisant sudėtingos temos, K.Kardashian posėdžio metu atrodė „laiminga“, rašo pagesix.com. Per posėdį teisėja jai uždavė kelis klausimus: ar ši norinti pakeisti savo pavardę bei ar jos ir K.Westo santuoka vis dar tęsiasi. Į abu juos Kim atsakė teigiamai.

„Teisėjui pasakius, kad ji atgavo vienišos moters statusą, Kim nusišypsojo“, – sakė pagesix.com šaltinis.

Naujoji Westo advokatė Samantha Spector, kurią jis pasamdė paskutinę minutę, sakė, kad jos milijardierius klientas „neturėjo problemų“ dėl Kim noro susigrąžinti mergautinę pavardę, jam labiau rūpėjo jo „turtas ir palūkanos“.

Prašymą dėl skyrybų Kim pateikė dar praėjusiais metais, kuriame ji prašė paskelbti ją teisiškai vieniša, kol kiti skyrybų klausimai ir toliau sprendžiami.

„Scanpix“ nuotr./Kanye Westas, Kim Kardashian
„Scanpix“ nuotr./Kanye Westas, Kim Kardashian

Vis tik prieš kelias savaites Kanye Westas teismui pateikė dokumentus, kuriais siekė paprieštarauti Kim prašymui suteikti vienišos moters statusą.

„Kim pasiūlymas turėtų būti atmestas, kad Kim galėtų jį papildyti privalomais pataisymais ir prašomomis sąlygomis, išdėstytomis siūlomame sprendime. Arba turėtų būti paskirtas posėdis dėl šių papildomų sąlygų“, – teigė „E!“.

Šį Kanye poelgį, anot užsienio spaudos, lėmė viena rusenanti baimė. K.Westas buvo susirūpinęs, kad Kim gali ištekėti, kol jų skyrybos vis dar nebus baigtos, rašo pagesix.com. Šis susirūpinimas gali būti priežastis, dėl kurios jis buvo priverstas pateikti naujausius dokumentus.

„Scanpix“ nuotr./Kanye Westas
„Scanpix“ nuotr./Kanye Westas

Savo pareiškime Kanye paprašė, kad būtų nustatyta „teisę į kompensaciją“, pagal kurią bet kuri šalis „atgautų skolas“ tuo atveju, jei vienas iš jų mirtų. Tačiau, anot pagesix.com, Kim advokatas „tvirtino, kad ši sąlyga yra nereikalinga, atsižvelgiant į ikivedybinį susitarimą“.

Be to, K.Westas siekė užtikrinti, kad „joks turtas nebūtų perduotas iš jų sukurtų fondų“. K.Kardashian taip pat pavadino šią sąlygą „nereikalinga“, nes jų turtas yra atskirtas.

Kanye taip pat norėjo, kad Kim atsisakytų santuokos privilegijų, kol bus sudarytas galutinis susitarimas dėl jų nuosavybės ir keturių vaikų globos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką