Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 02 19, 16:03

K.Westas paprieštaravo K.Kardashian norui tapti teisiškai vieniša: ko jis siekia?

Kanye Westas pateikė teismui dokumentus, prieštaraujančius Kim Kardashian prašymui paskelbti ją teisiškai vieniša. Ar gali būti, kad reperis nerimauja, jog žvaigždė dar nesutvarkius skyrybų klausimu gali ištekėti už komiko Pete'o Davidsono?
Kanye Westas, Kim Kardashian
Kanye Westas, Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.

„Kim pasiūlymas turėtų būti atmestas, kad Kim galėtų jį papildyti privalomais pataisymais ir prašomomis sąlygomis, išdėstytomis siūlomame sprendime. Arba turėtų būti paskirtas posėdis dėl šių papildomų sąlygų“, – teigiama „E!“.

41 metų Kim praėjusiais metais pateikė prašymą dėl skyrybų, kuriame ji prašė paskelbti ją teisiškai vieniša, kol kiti skyrybų klausimai ir toliau sprendžiami. Anot „Billboard“, prašymą planuojama patvirtinti kovo mėnesį.

Tačiau Kanye advokatai teigia, kad reperis sutiktų su planu tik tuo atveju, jei būtų nustatytos tam tikros sąlygos.

„Billboard“ praneša, kad Kanye advokatai „bandė neoficialiai išspręsti šias sąlygas“ su Kim teisininkų komanda, tačiau „išlieka didelių problemų“.

Panašu, kad K.Westas yra susirūpinęs, kad Kim gali ištekėti, kol jų skyrybos vis dar nebus baigtos, rašo pagesix.com. Šis susirūpinimas gali būti priežastis, dėl kurios jis buvo priverstas pateikti naujausius dokumentus.

Savo pareiškime Kanye paprašė, kad būtų nustatyta „teisę į kompensaciją“, pagal kurią bet kuri šalis „atgaus skolas“ tuo atveju, jei vienas iš jų mirtų. Tačiau, anot pagesix.com, Kim advokatas „tvirtino, kad ši sąlyga yra nereikalinga, atsižvelgiant į ikivedybinį susitarimą“.

Be to, K.Westas siekia užtikrinti, kad „joks turtas nebūtų perduotas iš jų sukurtų fondų“. K.Kardashian taip pat pavadino šią sąlygą „nereikalinga“, nes jų turtas yra atskirtas.

„Scanpix“ nuotr./Kanye Westas
„Scanpix“ nuotr./Kanye Westas

Kanye taip pat nori, kad Kim atsisakytų santuokos privilegijų, kol bus sudarytas galutinis susitarimas dėl jų nuosavybės ir keturių vaikų globos.

Prašymą oficialiai vėl būti vieniša ir grąžinti jai mergautinę pavardę K.Kardashian pateikė 2021 m. gruodį.

„Nesuderinami skirtumai lėmė nepataisomą santuokos iširimą ir nėra galimybės išsaugoti santuokos konsultuojantis ar kitomis priemonėmis, – teigiama dokumentuose. – Nuolatinis techninės šeiminės padėties palaikymas tarp [Kardashian] ir [Westo] nėra naudingas ir nėra jokios priežasties palaikyti teisinius santykius.“

15min primena, kad K.Kardashian šiuo metu užmezgusi romaną su komiku Pete'u Davidsonu.

K.Westas dar visai neseniai susitikinėjo su aktore Julia Fox. Visgi žiniasklaidoje pranešta apie poros skyrybas, o Kanye pareiškė norintis susigrąžinti Kim.

„Norėčiau, kad mano žmona būtų su manimi“, – rašė reperis, K.Kardashian netgi atsiuntęs visą priekabą rožių.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką