Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 15, 20:59

Ką kolekcionuoja įžymybės: nuo peilių ir drabužių pakabų iki automobilių ir lėktuvų

Kolekcionavimas – viena populiariausių žmonių aistrų. Vieni renka pašto ženklus ar atvirukus iš įvairių pasaulio kampelių, kiti – antikvarinius indus ar vyną. Pomėgis ką nors kolekcionuoti neaplenkia ir pasaulinių žvaigždžių. Tad smalsu, kokias kolekcijas turi šie 16-a žinomų žmonių?
Johnny Deppas, Nicole Kidman, Leonardo DiCaprio, Angelina Jolie Tik prenumeratoriams
Johnny Deppas, Nicole Kidman, Leonardo DiCaprio, Angelina Jolie / „Scanpix“ nuotr.

Tomas Hanksas – rašomosios mašinėlės

Interviu leidiniui „The New York Times“ kino žvaigždė Tomas Hanksas pasakojo, kad yra entuziastingas antikvarinių rašomųjų mašinėlių kolekcionierius.

Pirmąjį tokį prietaisą jis gavo būdamas vos 19 metų. Aktorius teigė, kad senovinės mašinėlės padėjo jam jaustis tvirtai ant žemės po vaikystės, kurią praleido nuolatos kraustydamasis ir turėdamas nedaug nuolatinių daiktų: „Mane ramina tai, kad jas turiu. Mane ramina žinojimas, kad galiu jas bet kur pasiimti su savimi.“

Kalbėdamas apie savo aistrą, T.Hanksas sakė: „Kiekviena mašinėlė yra tokia pat individuali, kaip ir pirštų atspaudai. Todėl kiekvieną kartą, kai ką nors spausdini rašomąja mašinėle, tai yra unikalus meno kūrinys.“

Dokumentiniame filme „California Typewriter“ teigta, kad T.Hankso kolekcijoje yra daugiau nei 250 rašomųjų mašinėlių ir „90 proc. iš jų puikiai veikia“. Tiesa, 2019-aisiais pranešta, kad savo kolekciją vyras sumažino iki 120.

Vida Press nuotr./Tomas Hanksas
Vida Press nuotr./Tomas Hanksas

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką