Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota 2022 07 24, 20:59

Kada garsenybės prarado nekaltybę: nuo mokyklos laikų iki vestuvių nakties 32-ejų

Nekaltybę kiekvienas žmogus vertina skirtingai – vieni siekia ją prarasti kuo greičiau, o kiti laukia mylimo žmogaus. Tai atsispindi ir šių 30-ies užsienio žvaigždžių pasakojimuose. Kai kas pirmąkart pasimylėjo būdamas vos 8-erių, o dalis įžymybių skaistybę saugojo iki pat vestuvių nakties.
Angelina Jolie, Macaulay Culkinas, Danielis Radcliffe'as, Kim Kardashian, Johnny Deppas Tik prenumeratoriams
Angelina Jolie, Macaulay Culkinas, Danielis Radcliffe'as, Kim Kardashian, Johnny Deppas / „Scanpix“, Vida Press nuotr.

Ashtonas Kutcheris: 15 metų

Aktorius Ashtonas Kutcheris 2008-aisiais „Details“ yra pasakojęs, kad pasimylėjo būdamas 15-os, ir ši patirtis nebuvo itin maloni.

„Man buvo 15 metų. Tai įvyko miške su mergina, kurią ką tik sutikau ir su kuria mane supažindino mano bičiulis. Viskas truko dvi sekundes. Buvo labai nejauku. Po dvejų metų vėl su ja mylėjausi, kad parodyčiau, jog pirmasis pasirodymas buvo atsitiktinumas ir aš pasitaisiau“, – prisiminė kino žvaigždė.

„Scanpix“ nuotr./Ashtonas Kutcheris
„Scanpix“ nuotr./Ashtonas Kutcheris

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką