Tiesiogiai
2022 10 26, 18:14

Kanye Westas prisikalbėjo: dėl savo pasisakymų neteko itin pelningų kontraktų

Buvęs Kim Kardashian sutuoktinis Kanye Westas atsisveikino su savo milijardais. Dėl pasikartojančių skandalingų pasisakymų su reperiu vertingus kontraktus nutraukė „Adidas“ bei kitos milžinės kompanijos.
Kanye Westas / „Scanpix“ nuotr.
Kanye Westas

„Forbes“ duomenimis, reperis Kanye Westas nebėra milijardierius. Spalio 25 d. leidinys pranešė, kad reperis neteko vietos milijardierių sąraše po to, kai „Adidas“ nutraukė su juo kontraktą dėl antisemitinės retorikos.

Šį mėnesį kompanija pareiškė, kad jos bendradarbiavimas su K.Westu yra „peržiūrimas“ po to, kai reperis tinklalaidės „Drink Champs“ epizode pareiškė, kad jis gali sakyti antisemitinius žodžius, o „Adidas“ su juo tikrai neatsisveikins.

„Scanpix“ nuotr./Kanye Westas
„Scanpix“ nuotr./Kanye Westas

Finansų žurnalo duomenimis, daugiametė Kanye partnerystė su „Adidas“ buvo įvertinta 1,5 mlrd. dolerių. Manoma, kad skandalingai pasisakanti žvaigždė greičiausiai užginčys „Forbes“ atliktą jo grynosios vertės vertinimą.

Tai, kas liko iš Kanye Westo finansinės imperijos po to, kai jis prarado sutartį su „Adidas“, sudaro nekilnojamasis turtas, grynieji pinigai, jo muzikos katalogas ir 5 proc. buvusios žmonos Kim Kardashian drabužių įmonės „Skims“ akcijų, rašo „Forbes“.

Kim Kardashian ir Kanye Westas / SCANPIX nuotr.
Kim Kardashian ir Kanye Westas / SCANPIX nuotr.

43 metų reperis, kurio turtas dar 2021 metų kovą buvo vertinamas 6,6 mlrd. dolerių, dabar, „Forbes“ skaičiavimas, tesiekia 400 mln. dolerių.

Su K.Westu dėl jo antisemitinių pasisakymų bendradarbiavimą nutraukė ir kiti prekiniai ženklai, pavyzdžiui „Balenciaga“, prodiuserinė kompanija MRC ir „Creative Artists Agency“. Bendrovė „Gap“ taip pat pašalino jo reperio vardiniu „Yeezy“ gaminius iš lentynų ir gamybos bei uždarė reperio internetinę parduotuvę „Yeezy Gap“.

Tiesa, dėl įžeidžiančių komentarų apie žydų bendruomenę imtos riboti ir žvaigždės instagramo bei tviterio paskyros.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką