2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
08 02

Karalienės Elžbietos II gėdos dėmė: net 60 metų slėptos jos pusseserės

1987-aisiais britų žurnalistai paviešino sensacingą informaciją – Jungtinės Karalystės monarchė Elžbieta II turi artimų giminaičių, kurios beveik 60 metų buvo slepiamos nuo visuomenės akių... Dvi pusseserės, apie kurių egzistavimą niekas nežinojo, savo pilką gyvenimą nugyveno psichiatrijos klinikoje. Nereikia nė sakyti, kad šis faktas, metęs tamsų šešėlį ant britų karališkosios šeimos, tapo tikru skandalu! Kas buvo šios pusseserės ir kodėl viskas taip susiklostė?
Earlswood ligoninė, Elžbieta II, Katherine Bowes-Lyon
Earlswood ligoninė, Elžbieta II, Katherine Bowes-Lyon / „Scanpix“ ir Vida Press nuotr.

1981 m. liepos 29 d. britų karališkoji šeima šventė didingą įvykį – sosto įpėdinis princas Charlesas vedė jaunutę Dianą Spencer. Žinoma, vestuvėse dalyvavo visa Jungtinės Karalystės aristokratija ir daugybė Vindzorų dinastijos šeimos narių. Kai karalienės Elžbietos II karieta privažiavo prie Šv.Pauliaus katedros, visi žurnalistai stengėsi padaryti geriausią kadrą. Elžbieta II, kaip visada, oriai ir su šypsena atsisuko į žurnalistus ir mostelėjo ranka į fotoaparatų ir televizijos kamerų objektyvus.

Tuo metu mažiau nei už valandos kelio nuo katedros esančios psichiatrijos ligoninės poilsio kambaryje dvi vidutinio amžiaus moterys, vilkinčios žalius chalatus, žiūrėjo į televizoriaus ekraną. Vos pasirodžius karalienei, jos ėmė nerangiai mosuoti rankomis ir bandyti kažką pasakyti. Vietoj žodžių sklido tik neaiškūs garsai, kol abi ėmė garsiai šaukti, džiūgaudamos dėl to, ką pamatė per ligoninėje esantį televizorių.

„Scanpix“ nuotr./Karalienė Elžbieta II ir princas Charlesas per princesės Dianos ir princo Charleso vestuves
„Scanpix“ nuotr./Karalienė Elžbieta II ir princas Charlesas per princesės Dianos ir princo Charleso vestuves

Toks vaizdas nėra neįprastas psichiatrijos klinikose, bet vis dėlto įstaigos personalas į abi moteris pažvelgė su liūdesiu.

„Prisimenu, kaip su kolege pagalvojome:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką