15min be reklamos

Karalienės Elžbietos II gimtadienio proga paviešintas kadras su provaikaičiais: fotografavo Catherine

Nauja karalienės Elžbietos II nuotrauka su provaikaičiais buvo paskelbta jos 97-ojo gimtadienio proga. Ją padarė Velso princesė Catherine.
Karalienė Elizabeth II su vaikaičiais
Karalienė Elizabeth II su vaikaičiais / Vida Press ir socialinių tinklų nuotr.

Nuotrauka, kurioje užfiksuota daug karalienės proanūkių ir pro proanūkių, buvo nufotografuota per šeimos kelionę į Balmoralą praėjusią vasarą ir paskelbta jos 97-ojo gimtadienio proga.

Niekada anksčiau nematyta nuotrauka penktadienį buvo paskelbta Velso princo ir princesės instagrame ir tviteryje.

„Šiandien būtų 97-asis Jos Didenybės karalienės Elžbietos II gimtadienis, – rašoma prieraše. – Ši nuotrauka, kurioje ji užfiksuota su kai kuriais savo provaikaičiais, buvo padaryta Balmorale praėjusią vasarą.“

Nuotraukoje karalienė Elžbieta II pavaizduota sėdinti ant žalios sofos, apsupta kelių karališkosios šeimos kartų, įskaitant princesės Catherine ir princo Williamo tris vaikus – 9 metų princą George'ą, 7 metų princesę Charlotte ir 4 metų princą Louisą.

Be trijų Velso princo ir princesės vaikų, prie karalienės nuotraukoje yra Zaros ir Mike'o Tindallų vaikai Mia, Lucas ir Lena, taip pat Savannah ir Isla Phillips – Peterio Phillipso ir Autumn Kelly vaikai.

Gale stovi karalienės proanūkiai – Lady Louise Mountbatten-Windsor ir James – kurie yra dabartinių Edinburgo hercogo ir hercogienės sūnus ir dukra.

Balmoralas buvo viena mėgstamiausių karalienės viešnagės vietų, į kurią ji keliaudavo kiekvieną vasarą per visus 70 savo valdymo metų.

Žmonės.lt primena, kad karalienė mirė praėjusių metų rugsėjo 8 d., Balmoralio pilyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką