Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 11 19, 21:51

Kardashianų klano užkulisiai: pornografija, ryšiai su žmogžudžiais ir skandalingi romanai

Kardashianų šeimos fenomenas rodo amerikiečių visuomenės norą žinoti viską, kas yra „už uždarų durų“ – kaip gyvena turtingiausi žmonės, kokių dietų laikosi Kim, ką Kanye Westas kalba apie ją, ir svarbiausia – ką šiame pasaulyje gali nupirkti pinigai. Tai – laikai, kai amerikiečių televizija sprogsta nuo naujų santykiais paremtų realybės šou pasiūlos, dingusių ir nužudytų merginų bylų, dokumentikų apie sąmokslo teorijas ir dar daugybės dalykų, telpančių į televizijos pilkosios zonos rėmus. Visa tai neegzistuotų, jei ne žiūrovai, ištroškę gandų, apkalbų ir skandalų. Ir nepanašu, jog tai keisis artimoje aplinkoje.
Kardashianų klanas Tik prenumeratoriams
Kardashianų klanas / „Scanpix“ nuotr.

2022-ųjų gegužė. Kim Kardashian, amerikiečių realybės šou „Kardashianų šeima“ žvaigždė, visuomenės veikėja, modelis, ir tikriausiai žymiausia savo šeimos narė, atvyksta į „Met Gala 2022“, vilkėdama garsiąją 1962-ųjų kūno spalvos Marilyn Monroe suknelę.

Legendinė suknelė įprastai eksponuojama „Ripley“ muziejuje, tačiau Kim Kardashian pavyko gauti galimybę ja pasipuošti, pasinaudojus savo ryšiais pramogų pasaulyje.

Tiesa, suknelė po renginio iškart sugrįžo atgal į muziejų.

„Scanpix“ nuotr./Kim Kardashian
„Scanpix“ nuotr./Kim Kardashian

2021-aisiais Kim ir reperis Kanye Westas pradėjo ugningą skyrybų dvikovą.

Kol Kanye paniekinamai atsiliepė apie žmonos talentus ir pabrėžė jos liguistą šlovės troškimą, Kim pasakojo, kad sulaukusi keturiasdešimties ėmė jaustis vieniša, nepaisant to, jog turi keturis vaikus – du biologinius, ir du pagimdytus surogatinės motinos.

„Scanpix“ nuotr./Kardashianų ir Jennerių klanas
„Scanpix“ nuotr./Kardashianų ir Jennerių klanas

Be Kim yra dar dešimtys kitų Kardashianų šeimos narių, o šeimos pagrindinis branduolys buvo Robertas Kardashianas, senovės armėnų giminės, kurios šaknys dar siekia buvusios Osmanų imperijos teritoriją, dabartinę Turkiją, palikuonis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką