15min be reklamos
2023 01 26, 21:48

Karo fronte ištekėjusi Ukrainos snaiperė laukiasi kūdikio: dėl svarbaus pažado žinią slėpė

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų karininkė, garsi snaiperė Evgeniya Emerald jau kartą įrodė – meilei nėra jokių kliūčių. Spalį tiesiog fronto linijoje ji ištekėjo už mylimo kariškio, o dabar su juo laukia šeimos pagausėjimo. Vis tik Evgeniya apie nėštumą ilgai neprisipažino, o ir vaikelio laukimas – visai ne toks, kokio tikėjosi.
Ukrainos snaiperė Evgeniya Emerald
Ukrainos snaiperė Evgeniya Emerald / Socialinių tinklų nuotr.

Spalį ištekėjusi snaiperė Evgeniya Emerald gyvena laukimu – į pasaulį beldžiasi antroji jos dukra. Nors tai Ukrainos kovotojai teikia daug džiaugsmo (ji netgi žada filmuoti gimdymą), bendrai šis etapas nėra lengvas – vieną mėnesį ji tiesiog negalėjo pakilti iš lovos ir patyrė emocijų audras.

Apie savo būklę 29-ąją nėštumo savaitę Evgeniya Emerald papasakojo instagrame.

Socialinių tinklų nuotr./Ukrainos snaiperė Evgeniya Emerald
Socialinių tinklų nuotr./Ukrainos snaiperė Evgeniya Emerald

„Žinoma, antrą kartą ne taip viską įsivaizdavau. Nėštumas sunkus – nervingas, emocingas. Buvo daug ašarų, labai stipri toksikozė iki 7 mėnesio. Susipykau su giminėmis ir draugais. Dabar man dėl to gėda, bet tą akimirką atrodė, kad kažkas mane valdo ir tai ne aš... Nežinau, ar tai buvo karo poveikis, ar hormonai.

Kartais kokia nors smulkmena man atrodydavo verta visuotinio masto sielvarto. Vieną mėnesį aš negalėjau pakilti iš lovos, bet dabar viskas pasikeitė.

Noriu palinkėti vyrams ištvermės, supratimo ir palaikymo šiuo ypatingu laikotarpiu, kai moterys laukiasi. Mums tai be galo svarbu“, – rašė Evgeniya Emerald ir pasidalijo nėščiosios fotosesijos nuotraukomis.

Apie prastą savijautą Evgeniya Emerald rašė ir anksčiau. Ukrainos gynėja dukart per mėnesį sirgo gripu, o būdama 27 savaitę nėščia dėl silpnos sveikatos buvo paguldyta į ligoninę.

Apie tai, kad laukiasi, snaiperė pranešė beveik iškart po savo vestuvių. Tiesa, pirmuosius du mėnesius apie tai ji neprisipažino nei vyrui, nei vadams ir liko ginti tėvynės, tačiau galiausiai išsidavė susirgusi toksikoze. Šią žinią kovotoja slėpė ne šiaip sau.

Socialinių tinklų nuotr./Ukrainos snaiperė Evgeniya Emerald
Socialinių tinklų nuotr./Ukrainos snaiperė Evgeniya Emerald

„Po mano širdimi – mažasis bendrininkas. Kai prasidėjo plataus masto invazija, daviau žodį ukrainiečių tautai, kad dalyvausiu šiame kare tol, kol išvarysime priešus. Savo žodžio aš neištesėjau... Atleiskite man, draugai. Aš taip ilgai nedrįsau to ištarti... Nėščia snaiperė – nerealus dalykas.

Taip jau atsitiko, kad kare iš dviejų kareivių meilės užgimė nauja siela. Būsimasis Ukrainos gynėjas. Tai buvo vienintelė priežastis, kodėl rugsėjo viduryje palikau kovos frontą ir persikėliau į užnugarį. Daugelis žmonių sako, kad šis vaikas išgelbėjo man gyvybę...“, – rašė snaiperė Evgeniya.

Į pasaulį atkeliaujanti mergaitė bus antroji Ukrainos gynėjos atžala – ji augina dukrą iš ankstesnių santykių. Evgeniya yra pasakojusi, kad dukra ja labai didžiuojasi, tačiau jos pačios santykiai su vaiko tėvu nebuvo geri.

Žmonės.lt primena, kad Evgeniya Emerald už išrinktojo kariškio Jevgenijaus Stipaniuko ištekėjo spalio 14-ąją, Charkivo srityje. Ukrainos ginkluotųjų pajėgų gretose tarnavę mylimieji susituokė per jaunikio gimtadienį.

Evgeniya Emerald savo tobulų vestuvių nuotraukas paskelbė instagrame. Nuotaka vilkėjo baltą suknelę, o jaunikis – karinę uniformą. Puokštę nuotaka puošė kviečių varpomis, o oficialią vestuvių ceremoniją tiesiog fronto linijoje vedė generolas.

„Šiandien oficialiai tapau kariškio žmona. Tai įvyko fronto linijoje, ceremonijai vadovavo Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generolas. Idealesnių vestuvių negalėjau įsivaizduoti! Tai ypatinga diena – yra daug švenčių. Noriu pasveikinti visus gynėjus. Šlovė didvyriams! Taip pat sveikinu savo mylimąjį, nes šiandien jo gimtadienis. Dabar jis tikrai niekada nepamirš savo vestuvių datos“, – dalijosi E.Emerald.

Evgeniya ir Jevgenijus susitiko prasidėjus plataus masto invazijai. Rugpjūtį E.Emerald paskelbė, kad ji ir jos mylimasis susižadėjo.

Žinoma, kad iki karo pradžios Evgeniya Emerald užsiėmė juvelyrikos verslu. Prasidėjus invazijai ji įstojo į teritorinę gynybą, o vėliau į specialiųjų pajėgų pulką „Safari“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką