Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 29, 08:51

Kartu su S.Bullock vaidinantis B.Pittas: dėl manęs ji nutrauktų net savo atostogas

Jau visai netrukus, rugpjūčio 5 dieną, mūsų šalies kino ekranuose pasirodo pasaulyje labai lauktas trileris „Kulkų ekspresas“, kuriame vaidmenis sukūrė tokios pirmo ryškumo žvaigždės kaip Bradas Pittas bei Sandra Bullock. Neseniai premjeros Londone metu raudonu kilimu žengęs aktorius neslėpė: Sandy (taip draugiškai aktorius vadina bičiulę S.Bullock – aut.past.) yra tas žmogus, kuris dėl jo padarytų viską, net jei sulauktų skambučio atostogų metu
Bradas Pittas ir Sandra Bullock
Bradas Pittas ir Sandra Bullock / CLINIC 212 nuotr.

„Sandy man kaip tikras angelas. Galiu jai skambinti dėl bet ko – ji nutrauks net savo atostogas dėl manęs. Tikrai! Aš galiu jos paprašyti nutraukti atostogas, tuojaus pat apsirengti vakarinę suknelę ir atvykti į bet kurį pasaulio kraštą pravesti renginio tūkstančiui svečių. Ir ji tai nė nedvejojusi padarys“, - žurnalistams sakė B.Pittas.

CLINIC 212 nuotr. /Bradas Pittas
CLINIC 212 nuotr. /Bradas Pittas

„Kulkų ekspresas“ – jau antras filmas, kuriame jis vaidino drauge su S. Bullock po to, kai pasirodė juostoje „Prarastas miestas“.

„Būdami drauge mes jaučiamės taip, lyg į madą vėl grąžintume senąjį gerąjį Holivudą“, - šypsojosi kino žvaigždė.

CLINIC 212 nuotr. /Bradas Pittas ir Sandra Bullock
CLINIC 212 nuotr. /Bradas Pittas ir Sandra Bullock

B.Pittas naujame filme vaidina samdomą žudiką itin mielu kodiniu vardu Boružėlė (angl. Ladybug). Vyras jau ketino eiti į pensiją, mėgautis sąžiningai per gyvenimą uždirbtais pinigais, bet jo koordinatorė Marija (aktorė S.Bullock) įkalba jį dar vienai – tikrai tikrai paskutinei – misijai: greitajame traukinyje Tokijas-Morioka surasti ir pristatyti jai paslaptingą lagaminėlį.

Suviliotas užduoties lengvumo ir tikrai padoraus atlygio, kad ir labai nenorėdamas, Boružėlė galų gale „pasirašo“ dar vienam darbeliui. Ieškodamas traukinyje lagaminėlio, jis susiduria su keliais savo kolegomis, kurie irgi tikrai važiuoja ne atostogauti. Žodis po žodžio, veiksmas po veiksmo ir netrukus Boružėlė suvokia, kad paprastas lagaminėlio pristatymas kažkaip netikėtai pavirto į žūtbūtinę kovą dėl gyvybės.

CLINIC 212 nuotr. /Bradas Pittas
CLINIC 212 nuotr. /Bradas Pittas

Kuo ji baigsis ir kokių siurprizų padovanos trileris „Kulkų ekspresas“, pamatysime kino teatruose jau visai netrukus – nuo rugpjūčio 5 dienos.

VIDEO: KULKŲ EKSPRESAS / Bullet Train (2022) naujausias anonsas

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką