2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Keanu Reevesas – nemirtingasis? (video)

Bulvarinė spauda ne sykį aptarė 45-erių Holivudo aktoriaus jauno veido receptą. Jau anksčiau buvo pastebėta, kad per beveik 20 metų ekrane Keanu Reevesas mažai pasikeitė – nepadaugėjo raukšlių, žvilgsnis toks pat skvarbus, vyras nenutuko.
Keanu Reevesas 2009-aisiais
Keanu Reevesas 2009-aisiais / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Keanu Reevesas
Scanpix nuotr./Keanu Reevesas 1995aisiais
Keanu Reevesas
1995-aisiais

Dar praėjusiais metais garsenybių gyvenimą aprašančioje svetainėje TMZ.com buvo svarstoma, ar ilgai išliekantį K.Reeveso grožį lėmė geri genai, ar daugybė plastinių operacijų. Tačiau atsakymo niekas nerado, o pats aktorius šia tema nekalbėjo. Kaip pranešė Harryallen.info, dabar internete pasirodė šokiruojamų spėjimų, kad garsus aktorius gali būti visai ne žmogus.

Svetainėje „YouTube“ pasirodė filmukas su svarstymais, kad K.Reevesas apskritai gali būti ne žmogus arba kad jis yra nemirtingasis. Sunkiai įtikima idėja kaipmat apskriejo interneto portalus.

Trumpame filmuke aktorius sutapatinamas su prancūzų aktoriumi Paulu Mounet, gyvenusiu 1847–1922 metais. Jo nuotrauka pažiūrėti galite čia. Į akis krinta stebėtinas aktorių panašumas. Prancūzų aktorius mirė neaiškiomis aplinkybėmis, o kūnas niekada nebuvo rastas. Taip pat K.Reevesas lyginamas su kitomis istorinėmis asmenybėmis ir nurodoma, kad jų veido forma ir bruožai sutampa.

VIDEO: Keanu Reeves is immortal

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką