Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Letenos netekusį šunį gelbėjusiai Loretai Frankonytei teko kęsti jo įkandimus: žiūrėkite video

Los Andžele gyvenanti dainininko Algio Frankonio dukra, taip pat atlikėja Loreta Frankonytė, nenustoja stebinti savo kilniu elgesiu. Šįkart moteris išgelbėjo kojos netekusį šunį.
Loreta Frankonytė
Loreta Frankonytė / Feisbuko nuotr.

Lapkričio mėnesį Loreta Frankonytė gelbėjo kelis mėnesius klaidžiojantį didžiulį šunį. Jau tąkart moteris sulaukė didelio dėmesio – jos vaizdo įrašas buvo pražiūrėtas šimtus tūkstančių kartų, ji sulaukė daugybės palaikymo už savo gražius darbus. Tiesa, jai pačiai teko susižeisti – rankas nusėjo pūslės, kojas subraižė žolė.

TAIP PAT SKAITYKITE: L.Frankonytė išgelbėjo 2 mėn. Los Andžele klaidžiojusį šunį: žiūrėkite internautus sužavėjusį video

Dabar jos žygdarbis ne ką mažesnis – moteris išgelbėjo dykumoje besislepiantį, sužeistą šunytį. Tik šįkart gelbėjant vargšą gyvūną jai teko nukentėti ir pačiai – išsigandęs šuo jai ne kartą įkando.

Dėmesio moteris ir vėl sulaukė – penktadienį patalpinus vaizdo įrašą, šeštadienio rytą jis sulaukė jau 150 tūkst. peržiūrų.

„Šis gelbėjimas mums yra ypatingas. Tai buvo sunkiausia, ką esu dariusi. Šis vargšas mažiukas neteko savo letenos, buvo be galo išsigandęs ir nepasitikėjo žmonėmis. Kažkas jį nuskriaudė ir jis vienas slėpėsi dykumoje, kur galėjo būti užpultas kojotų arba pasigauti infekciją.

Po 45 minučių kantriai praleistų jį maitinant, kalbant, aš galiausiai pritrūkau maisto, ir supratau, kad turiu vieną galimybę išsaugoti jam gyvybę. Niekada neįsivaizdavau, kad sugebėsiu padaryti tai, ką padariau, bet jo gyvybė man buvo svarbesnė nei mano pačios saugumas.

Aš žinojau, kad jis man kąs, ir buvau pasiruošusi nepaleisti jo, kai jis tai padarys. Washingtonas įkando man į ranką, pirštą ir nagą, nusiuntė mane į ligoninę, bet tik po to, kai mes pirmiausia pasirūpinome juo. Bet buvo tikrai verta ir aš tai pakartočiau tam, kad išgelbėčiau gyvybę dar kam nors.

Tikiuosi, kad jums patiks šitas super ypatingas gelbėjimo vaizdo įrašas. Žiūrėkite iki galo, kad pamatytumėte, koks nepaprastas šuo jis yra. Prašau, padėkite surasti jam mylinčius namus“, – feisbuke rašė Loreta Frankonytė.

Žiūrėkite vaizdo įrašą apie visą gelbėjimo operaciją:

VIDEO: Badly injured stray poodle bites Hope For Paws rescuer and sends her to urgent care.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius