Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 01 04, 16:23

Kol Russellas Brandas sielvartavo, Katy Perry linksminosi paslaptingo vyriškio draugijoje

Neseniai apie skyrybas paskelbusiai įžymiajai komiko Russello Brando ir dainininkės Katy Perry porai šie metai prasidėjo itin skirtingai. Naujuosius metus R.Brandas pasitiko vienas, o Katy nerūpestingai linksminosi su paslaptingu vyriškiu.
Katy Perry ir Russellas Brandas
Katy Perry ir Russellas Brandas / „Scanpix“ nuotr.

Londono viešbučio „The Savoy“ sporto klubą  lankantis R.Brandas, išgirdęs linkėjimą, kad kiti metai būtų laimingi, į tai atsakė liūdna intonacija. „Tikėkimės, kad jie bus laimingesni“, – sakė jis.

Viešbučio, kuriame apsistojęs komikas, svečiai teigė, kad 36 metų R.Brandas neslėpė blogos nuotaikos ir Naujųjų metų vakarą, praneša mirror.co.uk.

„Jis nešventė, tik užsisakė maisto į savo kambarį. Kitą rytą, apie 11 val. jis buvo treniruoklių salėje ir ten praleido porą valandų“, – teigė vienas viešbučio svečių.

Tuo tarpu Naujuosius metus Kalifornijoje sutikusi 27 metų K.Perry  šventė su draugais ir flirtavo su paslaptingu vyriškiu. Katy su nepažįstamuoju buvo pastebėti uždarame Holivudo klube „Soho House“.

„Ji atrodė puikios nuotaikos, ji šoko ir juokėsi“, – teigė Katy flirtavimą stebėjęs šaltinis. Jis teigė, kad vidurnaktį dainininkė ir jos kompanionas „šoko ir laikėsi už rankų“.

Kalėdas besiskirianti pora praleido taip pat toli vienas nuo kito: Katy – Havajuose, Russellas – Kornvalyje. Praėjusios savaitės pabaigoje R.Brandas kreipėsi į teisininkus prašydamas pradėti skyrybų procesą.

Teigiama, kad R.Brandas išsiskirti nusprendė dėl to, kad K.Perry su juo nepanoro susilaukti vaikų.

2010 metų spalį susituokusi pora nebuvo pasirašiusi vedybinės sutarties, todėl, pagal kalifornijos įstatymus, R.Brandas gali pretenduoti į pusę K.Perry turto – maždaug 20 mln. Didžiosios Britanijos svarų sterlingų (apie 82,8 mln. litų).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką