15min be reklamos

Kolega – apie Celine Dion aktorinį debiutą: „Manėme, įžengs aikštinga dama su krūva pageidavimų“

55-erių scenos žvaigždė Celine Dion debiutuoja kaip aktorė. Nors, atrodo, jos karjera jau pasiekė savo piką, pasirodo, kad dainininkė niekuomet nevaidino kine.
Kadras iš filmo „Pamilti dar kartą“
Kadras iš filmo „Pamilti dar kartą“ / CLINIC 212 nuotr.

Nuo penktadienio gegužės 12 dienos, garsenybę išvysime viename vaidmenų romantinėje juostoje „Pamilti dar kartą“, kur bus iš dalies pasakojama ir jos pačios išgyventa asmeninė drama. Filme skambės ir naujos, specialiai sukurtos C.Dion dainos, rašoma CLINIC 212 pranešime spaudai.

„Nors ji nuostabi aktorė, daugiausiai komplimentų aš Celine skolingas už tai, kad ji yra nepakartojama asmenybė. Neįtikėtina, kad ši garsi dainininkė dar nėra vaidinusi filme, esu neapsakomai laimingas, kad ji save taupė būtent mums.

Negana to, juostoje skambės ir daugybė jos dainų, kurių net penkios specialiai sukurtos šiam filmui. Man net ir dabar kalbant oda bėgioja šiurpuliukai. Pasirodo, ji ne tik scenos superžvaigždė, bet ir nepakartojama aktorė“, – interviu prieš premjerą kalbėjo kolega Samas Heughanas.

CLINIC 212 nuotr./Kadras iš filmo „Pamilti dar kartą“
CLINIC 212 nuotr./Kadras iš filmo „Pamilti dar kartą“

Drauge vaidinęs aktorius gyrė ne tik C.Dion sugebėjimus, bet ir jos žmogiškumą.

„Iš pradžių galvojome, kad į filmavimo aikštelę įžengs aikštinga dama su krūva pageidavimų ir mes visi turėsime su tuo taikstytis. Tačiau Celine yra tokia paprasta, turinti nuostabų humoro jausmą. Žinant tai, ką jai teko iškęsti gyvenime, ši moteris verta visų įmanomų komplimentų“, – pasakojo aktorius.

C.Dion gyvenimiška istorija labai panaši į tą, kuri bus pasakojama filme „Pamilti dar kartą“. Nors praėjo jau dveji metai, Mira Rei (aktorė Priyanka Chopra Jonas) vis dar negali atsigauti nuo tragiškos savo sužadėtinio mirties. Kad bent kiek sumažintų skausmą, mergina kone kasdien rašo žinutes į jo senąjį telefono numerį. Ko Mira nežino – kad tas numeris neseniai buvo vėl aktyvuotas.

CLINIC 212 nuotr./Kadras iš filmo „Pamilti dar kartą“
CLINIC 212 nuotr./Kadras iš filmo „Pamilti dar kartą“

Gavęs pirmąją žinutę iš nepažįstamo numerio, Robas Burnsas (akt. Samas Heughanas) sutrinka, bet netrukus ją užmiršta. Tada gauna kitą. Vėliau – dar vieną. Netrukus vaikinas supranta, kad žinutės nėra atsitiktinės ar „paklydusios“. Dar daugiau – Robas suvokia, kad tos žinutės jam kelia naujus jausmus. Vieną dieną vaikinas tvirtai nusprendžia išsiaiškinti paslaptingojo numerio savininkę.

CLINIC 212 nuotr./Kadras iš filmo „Pamilti dar kartą“
CLINIC 212 nuotr./Kadras iš filmo „Pamilti dar kartą“

Bet ar visiškai nepažįstamas žmogus pateisins jo lūkesčius? O galbūt jo laukia nusivylimas? Ir svarbiausias klausimas – ar toji nepažįstama mergina galės atsakyti į jo jausmus?

Filmas „Pamilti dar kartą“ – nuo penktadienio, gegužės 12 dienos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką