Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Komedija „Blogos mamos“ atskleis visą tiesą apie supermamas

„Supermamos“ titulas pastaruoju metu tapo kone keiksmažodžiu: viešumoje tokiomis nori pasirodyti visos, tačiau iš tiesų kasdienybėje vaizdas gerokai skiriasi. Būtent apie tai filmą sukurti nusprendė juodosios komedijos „Pagirios Las Vegase“ kūrėjai Jonas Lucasas bei Scottas Moore'as.
Mila Kunis, Kristen Bell ir Kathryn Hahn komedijoje „Blogos mamos“
Mila Kunis, Kristen Bell ir Kathryn Hahn komedijoje „Blogos mamos“ / Kadras iš filmo

Komedija „Blogos mamos“ („Bad Moms“) parodys tikrąją motinystės pusę – net ir pačios pačiausios mamos kartais nori pasileisti plaukus ir pašėlti taip, lyg paauglės, net nemąstančios apie atžalas.

Juostoje pagrindinį vaidmenį atlieka su Ashtonu Kutcheriu dukrelę Wyatt auginanti ir antrosios atžalos šiuo metu besilaukianti Mila Kunis, su ja drauge komedijoje vaidina būrys Holivudo žvaigždžių: Kristen Bell, Christina Applegate, Willo Smitho žmona Jada Pinkett Smith ir kt.

„Visos pagrindinių vaidmenų atlikėjos yra motinos realiame gyvenime, todėl jos puikiai žino, kaip sunku būti tobulomis mamomis. Jos pripažino, kad atsipalaiduoti taip, kaip filme daro jų herojės – slapta svajonė, kuri greičiausiai nebeišsipildys, nes taip pašėlti būnant žvaigždėmis – neįmanoma“, – sako režisierius Scottas Moore'as.

Kadras iš filmo/Mila Kunis komedijoje „Blogos mamos“
Kadras iš filmo/Mila Kunis komedijoje „Blogos mamos“

Jam antrina ir seriale „Vedęs ir turi vaikų“ išgarsėjusi, tačiau dėl krūties vėžio karjerą vėliau pristabdžiusi Christina Applegate: „O kad tik man kas būtų pasakęs, kad mama būti taip sunku! Dažnai pagalvoju apie tai, kaip viską mesti ir pabėgti į negyvenamą salą, tačiau po minutės vėl apsisuku ant kulno ir tampu „supermama“. Puikiai suvokiu, kad nesu ideali, bet stengiuosi savo vaikui būti pačia pačiausia“, – sako 44-erių aktorė.

Komedija „Blogos mamos“ pasakos apie Eimę Mičel (Mila Kunis), kurios gyvenime šeima yra pirmoje vietoje. Taip pat ir antroje bei trečioje. Deja, šeima to nelabai vertina. Eimės kantrybės taurė persipildo vieno tėvų susirinkimo metu, kuomet Tėvų ir Mokytojų Asociacijos vadovė, tobuloji Gvendolina (Christina Applegate) savo absurdiškais pamokslais ir reikalavimais išveda Eimę iš kantrybės ir šioji pasako „stop“. Su dar dviem panašaus likimo draugėmis Kiki ir Karla (Kristen Bell ir Kathryn Hahn) plaudama susikaupusią įtampą bare, Eimė nusprendžia, kad jos bandymai būti tobula mama yra baigti. Nuo šiol ji bus bloga mama ir pirmiausia rūpinsis savimi, kadangi vaikai jau gali patys pasirūpinti savimi. Naujo gyvenimo skonį pajutusi Eimė neketina lengvai pasiduoti. Galų gale, ji – ne bet kokia mama. Ji – bloga mama!

Balsu juoktis priversianti komedija „Blogos mamos“ į Lietuvos kino teatrus atkeliauja rugpjūčio 12 dieną. Filmo anonsas:

VIDEO: BLOGOS MAMOS (2016) filmo anonsas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius