Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 20, 13:57

Komedijoje „Tu esi čia“ – lietuviško kraujo turinti aktorė Lauren Lapkus

Mėgstantiems Holivudo filmus visuomet smagu atrasti lietuviško kraujo turinčių aktorių, prasimušusių į aukščiausią kino industrijos lygą. Išraiškingo veido Lauren Lapkus, atlikusi vaidmenį naujojoje komedijoje „Tu esi čia“, yra viena iš jų. Drauge su Zachu Galifianakiu ir Owenu Wilsonu filmavimo aikštelėje dirbusi aktorė lietuvišką kraują ir pavardę paveldėjo iš tėvo.
Lauren Lapkus komedijoje „Tu esi čia“
Lauren Lapkus komedijoje „Tu esi čia“ / „ACME Film“ archyvo nuotr.

Evanstono mieste Ilinojaus valstijoje gimusiai Lauren šiuo metu 28-eri, o jos veidas puikiai pažįstamas JAV serialų mėgėjams. Šmaikščią, įspūdingomis mimikomis pasižyminčią merginą išgarsino rolės situacijų komedijoje „Are you there, Chelsea?“ ir seriale „Orange Is the New Black“.

Šiuo metu svarbiausiame JAV kino pasaulio centre Los Andžele gyvenanti mergina save pristato ne tik kaip aktorę, bet ir kaip improvizacijų meistrę, bei rengia sceninius pasirodymus su kompanijomis „ASSSSCAT“ ir „Bangarang“.

„ACME Film“ archyvo nuotr./Komedijos „Tu esi čia“ plakatas su aktoriais Owenu Wilsonu, Zachu Galifianakiu ir Amy Poehler
„ACME Film“ archyvo nuotr./Komedijos „Tu esi čia“ plakatas su aktoriais Owenu Wilsonu, Zachu Galifianakiu ir Amy Poehler

Lauren Lapkus biografijoje nurodoma, kad jos motinos šaknys graikiškos, o jos tėvo – lietuviškos. Būtent iš jo ji paveldėjo ir lietuviškai skambančią pavardę. Įvardijama, kad Lauren senelių iš tėvo pusės vardai – Alexas Lapkus ir Julia Piktuižis, kuri, kaip teigiama, yra Lietuvos išeivių Antano Piktuižio ir Stasės Biliūnas duktė.

„ACME Film“ archyvo nuotr./Lauren Lapkus su komedijos „Tu esi čia“ režisieriumi Matthew Weineriu
„ACME Film“ archyvo nuotr./Lauren Lapkus su komedijos „Tu esi čia“ režisieriumi Matthew Weineriu

Beje, neseniai kino mėgėjai galėjo Lauren Lapkus išvysti ir komedijoje „Kartu ne savo noru“ su Adamu Sandleriu ir Drew Barrymore, o dar prieš tai – pikantiškame filme „Sekso abėcėlė“. Šįsyk Lauren Lapkus pastebėjo televizijos serialo „Mad Men. Reklamos vilkai“ kūrėjas Matthew Weineris, tapęs juostos „Tu esi čia“ režisieriumi ir scenarijaus autoriumi.

Juokingai pateiktus svarbius gyvenimo rūpesčius ir tikrą vyrų draugystę filme „Tu esi čia“ Lietuvos publika kinuose galės išvysti nuo rugsėjo 12 dienos.

VIDEO: Komedijos „Tu esi čia“ anonsas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką