15min be reklamos
2012 07 25, 21:52

Kristen Stewart viešai atsiprašė Roberto Pattinsono už išdavystę

Antradienį pramogų pasaulį apskriejo žinia, kad aktorė Kristen Stewart buvo neištikima savo mylimajam Robertui Pattinsonui su vedusiu režisieriumi Rupertu Sandersu. Netrukus aktorė viešai atsiprašė Roberto, o režisierius – savo žmonos.
Robertas Pattinsonas ir Kristen Stewart
Robertas Pattinsonas ir Kristen Stewart / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Į viešumą išlindus šiai nemaloniai istorijai, K.Stewart labai krimtosi ir gailėjosi savo veiksmų.

Savo oficialų atsiprašymą 22-ejų K.Stewart išsakė per „People“. Pranešime rašoma: „Aš labai atsiprašau už skausmą ir gėdą, kuriuos sukėliau savo artimiesiems ir visiems, kurie susiję su tuo. Šiuo neapgalvotu žingsniu surizikavau netekti pačio brangiausio žmogaus mano gyvenime, žmogaus, kurį labiausiai myliu ir gerbiu – Robą. Aš myliu jį, myliu jį, labai atsiprašau.“

AFP/„Scanpix“ nuotr./Režisierius Rupertas Sandersas su žmona Liberty Ross
AFP/„Scanpix“ nuotr./Režisierius Rupertas Sandersas su žmona Liberty Ross

Šiame pranešime aktorė pirmą kartą taip atvirai prakalbo apie savo jausmus mylimajam R.Pattinsonui, su kuriuo kartu yra jau trejus metus. Pora ilgai slėpė savo santykius ir apie tai nedaugžodžiavo. Paskutinį kartą kartu jiedu buvo pasirodę savaitgalį vykusiuose „Teen Choice“ apdovanojimuose.

41-erių filmo „Snieguolė ir medžiotojas“ (angl. „Snow White and the Huntsman“) režisierius Rupertas Sandersas taip pat viešai atsiprašė savo žmonos Liberty Ross.

„Aš esu be galo susijaudinęs dėl skausmo, kurį sukėliau savo šeimai. Mano gražioji žmona ir vaikai yra viskas, ką šiame gyvenime turiu. Myliu juos iš visos širdies. Meldžiuosi, kad kartu galėtume tai ištverti“, – rašoma jo pranešime „People“.

33-ejų L.Ross vaidino savo vyro režisuotame filme „Snieguolė ir medžiotojas“ – jai teko Kristen įkūnijamos herojės motinos vaidmuo. Su L.Ross režisierius augina 7-erių ir 5-erių metų vaikus.

Prieš keletą mėnesių duodamas interviu žurnalui „Vanity Fair“ 26-erių R.Pattinsonas sakė, kad nesupranta tų žmonių, kurie būna neištikimi savo antrajai pusei. „Yra vienas dalykas, kurio aš niekaip nesuprantu: kodėl žmonės būna neištikimi. Mano tėvai susipažino kai mamai buvo 17, o tėčiui – 25-eri, ir iki šiol jie kartu. Užaugau tikėdamas, kad su savo antrąja puse gali gyventi visą gyvenimą“, – sakė aktorius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką