Tiesiogiai
2016 08 08, 07:40

Kulinarijos žvaigždė Jamie Oliveris su žmona susilaukė penkto vaiko – gimė sūnus

Britų kulinarijos žvaigždės Jamie Oliverio (41 m.) žmona Jools (41 m.) pagimdė jau penktą judviejų vaiką – porai gimė dar vienas sūnus.
Jamie Oliveris su žmona Jools susilaukė penkto vaiko – gimė sūnus
Jamie Oliveris su žmona Jools susilaukė penkto vaiko – gimė sūnus / „Scanpix“ ir „Instagram“ nuotr.

Džiugią žinią apie šeimos pagausėjimą Jamie Oliveris pranešė sekmadienį savo „Instagram“ paskyroje paskelbęs naujagimio berniuko nuotrauką. Sutuoktiniai iki pat berniuko gimimo nežinojo, kokios lyties kūdikis gims.

„Bičiuliai, ir tada nutiko šitai!! TAI BERNIUKAS!! Visi Oliverių šeimoje yra labai nustebę ir daugiau nei laimingi. Jis gimė saugiai, mama buvo tikrai tikrai nuostabi, neįtikėtinai rami, gimdymas buvo natūralus ir mano dvi vyriausios mergaitės galėjo ateiti pačioje pabaigoje, kai kūdikis gimė, kas buvo nuostabu pamatyti ir buvo labai labai emocionalu. 3,6 kilogramo (tai 16 pakelių sviesto, mano kepėjai)“, – rašė džiaugsmą sunkiai tvardantis kulinaras.

2000-aisiais susituokusi pora dar turi tris dukras Poppy Honey Rosie (14 m.), Daisy Boo Pamelą (12 m.) ir Petal Blossom Rainbow (6 m.) bei sūnų Buddy Bearą Maurice'ą (5 m.).​

Dvi vyresniosios Oliverių dukros dalyvavo gimdyme ir matė, kaip jų broliukas ateina į pasaulį – mergaitėms net buvo patikėta nukirpti virkštelę.

Originaliais vardais pirmąsias keturias atžalas apdovanoję sutuoktiniai vardo pagrandukui kol kas dar neišrinko.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Valentino dienos dovanos poroms: kaip nustebinti?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką