15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
2012 07 27, 15:17

Lady Gaga padovanojo gerbėjams savo nuogos sėdinčios krėsle nuotrauką

Dažnai gerbėjams nuogo kūno pademonstruojanti dainininkė Lady Gaga sau ištikima – provokuojančiais kadrais ji palepina mylimus monstriukus ir „Twitter“ tinkle. Pastarasis jų džiaugsmas – nuogos atlikėjos nuotrauka.
Lady Gaga
Lady Gaga / Asmeninio archyvo nuotr.
Temos: 1 Lady Gaga
Filmo platintojų nuotr./Lady Gaga vaidins filme Machete Kills (liet. Mačetė žudo)
Lady Gaga vaidins filme „Machete Kills“ (liet. „Mačetė žudo“)

26-erių dainininkė išpublikavo savo pačios, nuogos nuotrauką. Kadre ji sėdi apsikabinusi kojas ir priglaudusi jas prie krūtinės. Jos šviesūs plaukai palaidi, ant veido praktiškai nėra makiažo. Tiesa, akyli žurnalistai pastebėjo, kad Lady Gaga visgi greičiausiai vilki kūno spalvos kelnaites.

Beje, dainininkė neliko abejinga pramogų pasaulį sukrėtusiai Kristen Stewart neištikimybės istorijai. „Siaube, ta Kristen ir Robo situacija išties kraupi. Man labai liūdna, kad žiniasklaida taip su jais elgiasi, tikiuosi, kad jiems viskas gerai“, – „Twitter“ rašė Lady Gaga.

Tačiau pačios atlikėjos gyvenime netrūksta gerų žinių. Neseniai Lady Gaga gavo pirmąjį vaidmenį kaip kino aktorė – ji pasirodys naujajame filme „Machete Kills“ (liet. „Mačetė žudo“), kuris yra Roberto Rodriguezo juostos „Mačetė“ tęsinys. Dainininkei teko herojės La Chameleon vaidmuo.

Asmeninio archyvo nuotr./Lady Gaga
Asmeninio archyvo nuotr./Lady Gaga

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką