Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 09 18, 21:09

Lady Gaga sustabdė savo koncertą su 65 tūkst. žiūrovų: atsiprašė verkdama

Lady Gaga, tęsdama savo „Chromatica Ball“ turą, pasirodė Majamio „Hard Rock“ stadione. Jos pasiklausyti susirinko 65 tūkstančiai gerbėjų. Atlikėja savo programos nebaigė – koncertą teko sustabdyti likus maždaug šešioms dainoms, nes ėmė stipriai lyti ir žaibuoti, o Lady Gaga nenorėjo rizikuoti susirinkusiųjų sveikata.
Lady Gaga
Lady Gaga / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.

Lady Gaga artėjo prie savo pasirodymo pabaigos, kai aplink Majamio „Hard Rock“ stadioną ėmė žaibuoti.

„Mes tiesiog turime minutėlei sustabdyti pasirodymą“, – sakė ji 65 tūkst. gerbėjų, susirinkusių į šou, ir patarė jiems ramiai persikelti į vidų.

Nors ji tikėjosi, kad audra praeis, koncertą galiausiai teko atšaukti.

Vėliau žvaigždė savo instagrame paskelbė atsiprašymą gerbėjams, kuris neapsėjo be ašarų.

„Tikrai stengėmės užbaigti pasirodymą šį vakarą Majamyje, bet negalėjome, nes net kai lietus liovėsi, žaibai trenkė tiesiai į žemę taip arti mūsų“, – sakė ji, vis dar vilkėdama sceninę aprangą ir šluostydamasi lietaus lašus nuo veido.

„Nežinau, ką daryčiau, jei kas būtų nutikę kam nors iš žiūrovų ar mano komandos narių.“

Tada dainininkė pakėlė rožių puokštę, kurią į sceną metė gerbėjas, ir pasakė, kad brangins ją amžinai.

„Hard Rock“ stadione įsikūrusi amerikietiškojo futbolo komanda „Miami Dolphins“ ir jis turi tik dalinį stogą.

Prieš atšaukiant pasirodymą gerbėjai susirinko po uždengta salės dalimi ir dainavo Gagos hitą „Rain On Me“, kurį pertraukė siaubingi griaustinio trenksmai.

Nors vėliau jie grįžo į savo vietas, organizatoriai nusprendė, kad koncertą tęsti yra nesaugu.

Lady Gaga, kuriai buvo likę atlikti apie šešias dainas, išėjo į sceną ir pranešė apie koncerto atšaukimą, sakydama: „Nenoriu kelti pavojaus jūsų gyvybei.“

„Saugiai grįžkite namo, telaimina jus Dievas ir ačiū, kad atėjote į šou“, – sakė ji, prieš paskutinį kartą nusilenkdama.

„Chromatica Ball“ turas prasidėjo liepos mėnesį Diuseldorfe, Vokietijoje, o vėliau aplankė Švediją, Prancūziją, Nyderlandus, Jungtinę Karalystę, Japoniją ir Šiaurės Ameriką.

Šou, kuriame skamba „Bad Romance“, „Poker Face“, „Born This Way“, „Edge Of Glory“ ir „Stupid Love“ kūriniai, sulaukė puikių atsiliepimų dėl dramatiškų scenos elementų ir pasakojimo apie išgyventą traumą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką