Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Lagerfeldas įsivėlė į kovą su kailinių priešininkais

Mados dizaineris Karlas Lagerfeldas įsivėlė į įnirtingą kovą su gyvūnų teisių aktyvistais, gindamas savo teisę naudoti kailius kuriant drabužius.
Karlas Lagerfeldas
Karlas Lagerfeldas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Iš Vokietijos kilęs 75 metų mados namų „Chanel“ savininkas sakė, kad protestuojantys prieš natūralių kailių naudojimą elgiasi „vaikiškai“ ir argumentavo, jog medžiojamieji gyvūnai patys žudytų žmones, jei galėtų.

„Mėsą valgančiame, odinius batus ir netgi drabužius dėvinčiame pasaulyje, tokios diskusijos apie kailius yra vaikiškos, – sakė K.Lagerfeldas. – Šiaurėje medžiotojai pragyvena nemokėdami nieko kita, tik medžioti – žudydami tuos žvėris, kurie žudytų mus, jeigu galėtų“.

Organizacijos „Žmonės už etišką elgesį su gyvūnais“ (People for the Ethical Treatment of Animals, PETA) atstovas Michaelas McGraw (Maiklas Makgrau) sakė dienraščiui „New York Post“, kad „Lagerfeldą tikriausiai itin apsėdusi mintis „žudyk, arba būsi nužudytas“. Kada paskutinį kartą į žmogaus gyvybę kėsinosi audinė arba triušis?“

K.Lagerfeldo konfliktas su PETA kyla jau ne pirmą kartą: 2001 metais Niujorke vykusiame renginyje protestuojantys prieš kailių naudojimą aktyvistai į jį sviedė tofu pyragaičius, tačiau šie taikinio nepasiekė, tiktai kliudė dizainerį Calviną Kleiną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius