Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Lenny Kravitzas į Kauną atvyksta su savo virtuve, 80 žmonių komanda ir 10 vilkikų aparatūros

Kauno „Žalgirio“ arenoje šį šeštadienį, 20 val., koncertuos 47-erių metų amerikietis Lenny Kravitzas – viena ryškiausių roko žvaigždžių, pagarsėjęs moterų širdžių ėdikas, puikus muzikantas ir prodiuseris.
Lenny Kravitzas
Lenny Kravitzas / Lennykravitz.com nuotr.

Į Kauną L.Kravitzas su 80 žmonių komanda atvyks penkiais autobusais iš Rygos, kur taip pat vyks jo koncertas.

Paprašė tik krovikų

Visą koncertui reikalingą garso ir šviesos įrangą veš net 10 vilkikų. Taip pat amerikietis atsiveža ir savo virtuvę bei virėjus, visą maistą ir gėrimus.

„Iš mūsų prašoma tik paruošti kambarius ir parūpinti pusšimtį krovikų bei tris virtuvės pagalbininkes. Jokių kitų sąlygų atlikėjas mums nepateikia. Turime tik įleisti į areną ir visi mūsų rūpesčiai baigti“, – šypsojosi koncertą organizuojančios agentūros „Medusa Concert“ atstovė Marija Tarasova.

Pardavė 35 mln. įrašų

Po koncerto L.Kravitzas neliks Kaune – iš karto išvažiuos į Čekiją, kurios sostinėje Prahoje tęs pasaulinį koncertinį turą „Black and White America“. Šiuo turu pristatomas taip pat pavadintas muzikanto devintasis studijinis albumas.

Trejus metus brandinti kūriniai kupini sodraus roko ir fanko muzikos motyvų bei persmelkti išskirtiniais paties Lenny gitaros skambesiais. Albumas buvo įrašytas Bahamų salų ir Paryžiaus garso įrašų studijose. Atlikėjas pats įrašė, aranžavo ir prodiusavo 16 naujojo albumo dainų.

Pasaulyje yra parduota daugiau nei 35 mln. L.Kravitzo įrašų.

Aukščiausias taškas

Prieš kelerius metus amerikietis koncertavo sausakimšoje Vilniaus „Siemens“ arenoje. Žiūrovai iki šiol prisimena energija pulsuojančias jo dainas ir jausmingas balades, kurios kai kuriems net išspaudė ašarą.

Užsienio žiniasklaidos teigimu, šių metų roko muzikanto turas yra dar įspūdingesnis. „L.Kravitzas ir jo komanda neabejotinai yra pasiekę aukščiausią tašką. Kuriamo nostalgiško šou įspūdį dar labiau sustiprina puikus scenos apipavidalinimas“, – įspūdžiais dalijasi Nyderlandų portalo Muziek.nl žurnalistai.

Su muzika – nuo mažens

L.Kravitzas gimė 1964 m. Niujorke. Jo tėvai – Bahamų kilmės aktorė Roxie Roker ir televizijos prodiuseris Sy Kravitzas, turintis Rusijos žydų kraujo. Didelę įtaką Lenny muzikos skonio ir asmenybės formavimuisi turėjo tėvai, kurių namuose nuolat skambėjo R&B, džiazas, bliuzas, klasikinė ir gospelo muzika.

Muzikanto tėtis, prodiusavęs ne tik NCB televizijos žinių laidas, bet ir džiazo atlikėjų kūrybą, buvo gerai pažįstamas su tokiais šio žanro grandais kaip Duke'as Ellingtonas, Sarah Vaughan, Countas Basie, Ella Fitzgerald, Milesas Davisas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais