15min be reklamos
2011 11 12, 13:31

Lenny Kravitzas jau atvyko į Kauną

Ankstyvą šeštadienio rytą į Kauną atvyko žymus amerikiečių dainininkas Lenny Kravitzas, kuris savo gerbėjams šeštadienio vakarą „Žalgirio“ arenoje ketina surengti įsimintiną koncertą.
Lenny Kravitzas
Lenny Kravitzas / „Scanpix“ nuotr.
Marijos Tarasovos nuotr./Atlikėjas ir jo komanda atkeliavo penkiais autobusais, kuriuos atlydėjo 10 vilkikų.
Atlikėjas ir jo komanda atkeliavo penkiais autobusais, kuriuos atlydėjo 10 vilkikų.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad atlikėjas su savo muzikantais ir 80 žmonių aptarnaujančio personalo komanda atkeliavo penkiais patogiais autobusais, juos atlydėjo 10 vilkikų su visa koncertui reikalinga garso bei apšvietimo įranga. Kartu atvyko ir mobili virtuvė, kurioje visai komandai maistą ruošia kolektyvo virėjai.

Į Lietuvą muzikantas atvyko iš Latvijos, kur penktadienio vakarą jo koncertą stebėjo pilna Rygos arena. Daugiau nei dviejų valandų koncerto metu skambėjo visi geriausi dainininko hitai, o pasirodymo kulminacija tapo paskutinė daina, kurią atlikdamas muzikantas  nusileido į žiūrovų salę ir 20 minučių dėkojo įsiaudrinusiai publikai. Specialūs vaizdo efektai, įmantrios formos ekranai, aukščiausios klasės garsas ir apšvietimas – neabejotina, kad Lenny Kravitzo koncertas įsimins kaip vienas iš įspūdingiausių Lietuvoje vykusių renginių.

„Come On Get It“ Rygoje (2011 11 11):

VIDEO: Lenny Kravitz

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką