15min be reklamos
2011 01 11, 00:11

Liamas Gallagheris kaltina brolį pavogus senąsias „Oasis“ dainas

Po pikto grupės „Oasis“ išsiskyrimo vasarą, jos nariai broliai Noelis ir Liamas Gallagheriai nepaliauja vaidytis.
Liamas Gallagheris
Liamas Gallagheris. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 „Oasis“

Šįsyk Liamas apkaltino Noelį, neva šis užsiima plagiatu. Duodamas interviu žurnalui „Uncut“, buvęs grupės lyderis teigė, kad jo brolis senąją „Oasis“ medžiagą panaudojo savo soliniams projektams. „Girdėjau jo sumautą naują kūrinį. Dėl to, kad pusę jo pats sudainavau, po paraliais! Prasikankinau su tuo šikniumi 18 metų ir nesu patenkintas tuo, ką jis dabar daro“, – sakė L.Gallagheris.

Jis pridėjo, kad naujaisiais vadinami N.Gallagherio kūriniai buvo įrašyti Los Andžele, kai dar gyvavę „Oasis“ įrašinėjo paskutinį savo albumą „Dig Out Your Soul“ 2008-aisiais. „Jis tada sąmoningai kai ką nukniaukė, nes ketino kurti solinį albumą“, – brolį kaltino Liamas. Tiesa, jo kalboms paantrino ir buvęs „Oasis“ vadybininkas Alanas McGee, kuris teigė girdėjęs du naujus Noelio kūrinius. „Kiek žinau iš patirties, L.Gallagheris nemeluoja“, – sakė jis. Vadybininkas pridūrė, kad N.Gallagherio naujoji kūryba labai primena ir 1995-ųjų „Oasis“ albumą „What's the Story Morning Glory?“.

„Scanpix“ nuotr./Grupės „Oasis“ gitaristas Noelis Gallagheris
Noelis Gallagheris

Grupė „Oasis“ susikūrė 1993-iaisiais ir išsiskyrė praėjusį rugpjūtį po to, kai broliai Gallagheriai nebegalėjo pakęsti vienas kito. O Paryžiuje vykusio festivalio „Rock en Seine“ metu jie paprasčiausiai susimušė koncerto užkulisiuose. Po poros valandų Noelis išleido viešą pareiškimą: „Su liūdesiu ir dideliu palengvėjimu šįvakar palieku „Oasis“. Tegu žmonės rašo ir sako ką nori, bet paprasčiausiai negaliu dirbti su Liamu nė dienos ilgiau“.

Pareiškęs broliui kaltinimus plagiatu, Liamas teigė Noelio nematęs nuo pat grupės skyrybų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką