2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Lietuvos atrankoje į „Euroviziją“ jėgas išmėginti ketina Rusijos manekenė Adelina Šaripova

Populiaraus Rusijos atlikėjo Dimos Bilano bičiulė, žymus šios šalies modelis Adelina Šaripova, visai neseniai nutarusi jėgas išmėginti ir dainininkės amplua, atsigręžė į Lietuvą – mergina gruodžio 31-ą dieną Maskvoje vykusioje spaudos konferencijoje pareiškė norą išmėginti jėgas mūsų šalyje vyksiančioje atrankoje į „Eurovizijos“ dainų konkursą.
Adelina Šaripova
Žymus Rusijos modelis Adelina Šaripova ketina dalyvauti Lietuvos atrankoje į „Euroviziją“ / Asmeninio archyvo nuotr.

Anot A.Šaripovos atstovų, dainininkė ilgai negalėjo apsispręsti, kurios iš Baltijos šalių „Eurovizijos“ atrankoje dalyvauti. „Aš su didžiausiu malonumu noriu pranešti, kad su komanda apsisprendėme dalyvauti atrankoje Lietuvoje. Man patinka ši šalis, Lietuvos jaunimas, turiu nemažai draugų Vilniuje, todėl man bus garbė, jei pateksiu į atrankos turus jūsų šalyje. Tikiuosi, kad mano dalyvavimas nebus siejamas su politiniu kontekstu, ir, galų gale, laimės stipriausias, laimės kūryba ir muzika!“ – teigė A.Šaripova.

Adelina Sharipova su Dima Bilanu
Adelina Sharipova su Dima Bilanu

Dalyvauti šių metų Lietuvos atrankoje į „Eurovizijos“ konkursą A.Šaripova ir jos prodiuseris Tima Brik nusprendė susipažinę su Lietuvos šou verslo atstovais, teigiamai atsiliepusiais apie naująjį atlikėjos dainos „Addicted“ klipą.

Prie komandos jau prisidejo žymus Rusijos kompozitorius Antonas Šaplinas, tapęs premijos „Pesnja goda 2009“ laureatu ir taip pat gerai žinomas kaip Dimos Bilano dainų kompozitorius. A.Šaripovai pritaria Marina Torianik, kuri drauge su Timati atliko radijo stočių topų viršūnėse besisukantį kūrinį „Welcome To St. Tropez“ – M.Torianik balsas dainoje taip pat skamba kaip pritariantysis.

Vis dėlto panašu, kad A.Šaripova gali susidurti su keblumais, mat lietuviškosios „Eurovizijos“ taisyklės neleidžia mūsų šaliai atstovauti Lietuvos pilietybės neturintiems asmenims.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką