15min be reklamos
2016 08 07, 21:32

Lindsay Lohan tėvas dukters sužadėtinį Jegorą Tarabasovą išvadino „šiukšle“

Amerikiečių aktorės Lindsay Lohan tėvas jos sužadėtinį Jegorą Tarabasovą išvadino „šiukšle“, kai spaudoje pasirodė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas dukros aršus konfliktas su sužadėtiniu, rašo britų bulvarinis laikraštis „Mirror“.
Lindsay Lohan ir Jegoras Tarabasovas
Lindsay Lohan ir Jegoras Tarabasovas / „Instagram“ nuotr.
Temos: 1 Lindsay Lohan

Kivirčo, kuris įvyko porelei atostogaujant Graikijos Mikono saloje, įrašas buvo paskelbtas paskalų svetainėje „RadarOnline.com“. Po jo paskelbimo L.Lohan tėvas Michaelas pareiškė: „Manau, kad Tarabasovas yra šiukšlė ir bailys.“

„Norėčiau turėti galimybę susėsti su juo akis į akį“, – pridūrė jis.

Įpykęs aktorės tėvas taip pat pagrasino Jegorui susidorojimu, jeigu J.Tarabasovas dar kartą įsivels į konfliktą su dukterimi, tačiau vėliau pridūrė: „Jis nevertas, kad dėl jo sėsčiau į kalėjimą.“

M.Lohanas taip pat sakė, kad neseniai kalbėjosi su savo dukra ir kad ji besijaučianti „gerai“.

Minėtas vaizdo įrašas, kaip skelbiama, buvo padarytas liepos 5 dieną prieš tai, kai praėjusį mėnesį L.Lohan socialiniame tinkle apkaltino savo sužadėtinį neištikimybe.

Vaizdo įraše matyti, kaip J.Tarabasovas ir L.Lohan sėdi džipe, o vėliau iš jo išskrieja mobilusis telefonas. Padėtis dar labiau įkaista, kai jis šoka iš mašinos ir mėgina pačiupti savo telefoną.

Tačiau L.Lohan iš mašinos iššoka pirma ir spėja greičiau pagriebti telefoną. Porelė ima grumtis dėl telefono, ir grumtynių metu apsinuogina viena L.Lohan krūtis.

Įraše girdėti, kaip Jegoras reikalauja atiduoti telefoną, o L.Lohan sako, kad jai skauda. Vėliau Jegoras liepa Lindsey eiti iš paplūdimio, tačiau ši atsisako ir įlipa į džipą per jo galą.

Praėjusį mėnesį L.Lohan atsiprašė dėl to, kad paviešino savo asmeninius reikalaus ir socialiniame tinkle apkaltino sužadėtinį neištikimybe.

Trisdešimtmetė aktorė apgailestavo dėl savo veiksmų ir išreiškė viltį, kad santykius su mylimuoju dar pavyks pataisyti.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką