Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 01 05, 22:43

Liūdnos dienos baigėsi: dainininkė Adele turi naują vaikiną!

Nors dainininkė Adele daugelyje savo kūrinių apdainuoja nelaimingą meilę, tačiau jos gyvenime liūdnos dienos – praeityje. 23 metų mergina buvo užfiksuota linksmai leidžianti laiką naujojo vaikino Simono Konecki draugijoje.
Dainininkė Adele
Dainininkė Adele / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Adele

36 metų S.Konecki palaikė dainininkei draugiją jos kelionės į Majamį metu ir neslėpė džiaugsmo, būdamas šalia. Porelė buvo užfiksuota meiliai susiglaudusi viešnagės po Everglades nacionalinį parką metu, praneša dailymail.co.uk.

Vešlia barzda galintis pasigirti S.Konecki, kuris yra Brightone įkurtos labdaros organizacijos „Drop4Drop“ generalinis direktorius, labai primena aktorių Zachą Galifianakis. Praėjusiais metais Adele pripažino, kad filmo „Pagirios“ žvaigždė jai itin imponuoja, todėl visai nenuostabu, kad atlikėja susitikinėja su panašiu vaikinu. 

Dainininkės ir jos mylimojo nuotraukas galite išvysti čia.

Vaikštinėdama po parką su mylimuoju hito „Someone Like You“ atlikėja atrodė laiminga ir atsipalaidavusi. Pora parke taip pat mėgavosi pasiplaukiojimu gumine valtimi, aligatorių stebėjimu.

Britų atlikėja yra pareiškusi, kad jaučiasi kitaip, nei kitos garsenybės, nes jos asmeninis gyvenimas nėra klaidingai nušviečiamas žiniasklaidoje.

„Aš labai saugau savo privatumą, tačiau esu ir neįtikėtinai nuoširdi ir manau, kad tas nuoširdumas sukuria pagrindą pagarbai“, – kalbėjo ji.

Spėjama, kad savo išgyvenimus dažnai kūriniuose apdainuojanti atlikėja turėjo pasirinkti puikų humoro jausmą turintį vaikiną.

„Jei jie sugeba mane pralinksminti, aš atsiduriu lovoje“, – apie vyrų gebėjimą ją suvilioti dienraščiui „The Sun“ yra kadaise prisipažinusi atlikėja.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką