15min be reklamos
2022 11 04, 21:57

Londone Zemfira kreipėsi į gerbėjų minią: „Man labai gaila Rusijos“

Rusų atlikėja Zemfira koncerte Londone vos tramdydama emocijas kreipėsi į gerbėjų minią. Dainininkė prisiminė savo koncertus Ukrainos miestuose ir prabilo apie meilę bei gailestį Rusijai.
Zemfira
Zemfira / Scanpix ir stopkadrų nuotr.

Koncerto metu Londone Zemfira kreipėsi į gausiai surinkusią gerbėjų minią ir prisiminė dabar niokojamus Ukrainos miestus.

„Noriu išreikšti palaikymą Ukrainai. Suprantu, kad turbūt daugiau niekada negrosiu Ukrainoje. Tačiau puikiai prisimenu koncertus Charkove, Dnipre, Kyjive, Donecke ir mano mylimoje Odesoje. Šių prisiminimų niekas iš manęs neatims, tai amžinai liks su manimi“, – kalbėjo Zemfira.

Asmeninio albumo nuotr./Zemfira
Asmeninio albumo nuotr./Zemfira

Po šių jos žodžių kažkas iš minios sušuko ukrainietiškai: „Mes tave mylim!“

Zemfira taip pat pridūrė, kad ji myli Rusiją, nes tai yra jos gimtoji šalis:

„Tuo pačiu man labai gaila Rusijos. Labai myliu savo Rusiją. Daug kartų aplink ją keliavau, savo koncertuose mačiau ryškius veidus ir tai taip pat visada bus su manimi. Tiesiog dabar vyksta karas, visiškai beprasmis ir žiaurus. Dabar mano šalis griauna Ukrainą ir save pačią. Labai noriu taikos. Jokio karo!“ – baigdama savo kalbą sakė rusų atlikėja.

Vaizdo įrašas:

Primename, kad spalio mėnesį Zemfiros koncerte Tel Avive apsilankė Rusijos žvaigždė Ala Pugačiova.

Po koncerto Zemfira socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka su A.Pugačiova ir atskleidė, ką ši jai pasakė pasibaigus pasirodymui.

„Sveikinimai. Nebūčiau rašiusi iki pat turo pabaigos, bet... Ala Borisovna (Pugačiova – red.past.) dalyvavo koncerte, gyrė muzikantus, sakė, kad scenoje elgiausi kaip vaikas. Mainais noriu pasakyti – tu esi šauni, neabejotinai tave vertinu. Nesvarbu, kaip jaučiame muziką, abi esame savo šalies dainininkės“, – rašė Zemfira.

Savo instagrame pasidalijusi tokia pat nuotrauka, komplimentų Zemfirai negailėjo ir pati Ala Pugačiova.

„Zemfira! Asmenybė! Talentas! Ji kaip vaikas pažeidžiama, bet nepalaužiama. Bravo!“ – po nuotrauka rašė A.Pugačiova.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką