Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 11 10, 18:11

M.Eriksson ištekėjo už savo įbrolio: tėvai jų santykius palaikė, draugai – smerkė

Būna atvejų, kai savo antrąją pusę galima rasti tiesiog šeimoje. Būtent taip nutiko suomei Matildai Eriksson (23): jos mamai susiradus naują vyrą, merginos gyvenime atsirado įbrolis Samulis (27), kurių ryšys vėliau peraugo į abipusę meilę. Nors įseserei ir įbroliui teko susidurti su aplinkinių smerkimu, galiausiai jų santykius vainikavo vestuvės.
Matilda ir Samulis Erikssonai
Matilda ir Samulis Erikssonai / Socialinių tinklų nuotr.

Matilda Eriksson iš Suomijos šiuo metu – laimingai ištekėjusi. Niekada apie santuoką negalvojusios merginos gyvenimą ir įsitikinimus pakeitė pažintis su Samuliu. Vaikinas 2019-aisiais, jo tėvui vedus Matildos mamą, tapo merginos įbroliu.

Trejus metus jie palaikė draugiškus, tačiau neutralius įseserės ir įbrolio santykius. 2021-aisiais, per Matildos mamos 50-ąjį gimtadienį jų santykiuose įvyko lūžis – Samulis ėmė bučiuoti Matildą. Tai viską apvertė aukštyn kojomis.

Socialinių tinklų nuotr./Matilda ir Samulis Erikssonai
Socialinių tinklų nuotr./Matilda ir Samulis Erikssonai

„Aš jam iš karto atsakiau su aistra, – „Yahoo News Australia“ pasakojo M.Eriksson. – Mums prireikė dviejų savaičių, kad pradėtume susitikinėti ir jis beveik iš karto persikėlė gyventi pas mane. Kaipmat pasijutau gerai ir natūraliai.“

Vis tik jų romantiškiems santykiams įsibėgėjus, Matilda pradėjo „jaustis keistai“ – mergina suprato, kokia yra tikroji jų situacija.

„Buvau sutrikusi ir įsimylėjusi vienu metu. Tiesą sakant, tikrai nežinojau, ką daryti. Galvojau apie kitų žmonių nuomonę ir tai, kad jis vis dar yra mano įbrolis“, – atviravo mergina.

Pirmieji žmonės, kuriems Matilda ir Samulis papasakojo apie savo meilę, buvo jų tėvai. Laimei, jie palaikė vaikų sprendimą ir „nuo pat pradžių labai džiaugėsi“.

„Manau, kad Samulio tėtis net savotiškai tikėjosi, kad kažkas panašaus įvyks, – prisipažino M.Eriksson, tačiau pridūrė, kad jų bičiuliai reagavo kitaip. – Kai kurie mūsų draugai iš pradžių šiek tiek abejojo ir savotiškai smerkė. Manau, taip buvo dėl sumaišties, kad žmogų, kurį vadinau įbroliu, dabar turiu vadinu savo vaikinu.“

Draugų vertinimas kurį laiką merginą trikdė, tad ji ėmė abejoti savo santykiais. Būtent M.Eriksson mama padėjo jai susidėlioti mintis ir skatino duoti šiai meilei šansą.

Socialinių tinklų nuotr./Matilda ir Samulis Erikssonai
Socialinių tinklų nuotr./Matilda ir Samulis Erikssonai

„Ji liepė man daryti viską, kas man atrodo teisingiausia tą akimirką, atidėti viską į šalį ir sekti savo širdimi. Tai mane paskatino ištekėti už Samulio, – pasakojo Matilda. – Mes abu anksčiau buvome užmezgę ilgalaikius santykius, bet niekada su niekuo taip nesijautėme.“

Pora susižadėjo 2021 m. spalį. 23-ejų metų mergina pasakojo, kad jie abu buvo taip desperatiškai nusiteikę, kad tuoktis vienas kitam pasiūlė tuo pačiu metu ir verkė.

Unikalioje situacijoje atsidūrę Matilda ir Samulis pradėjo ieškoti informacijos apie galimas teisines savo santuokos pasekmes.

Socialinių tinklų nuotr./Matilda ir Samulis Erikssonai
Socialinių tinklų nuotr./Matilda ir Samulis Erikssonai
Socialinių tinklų nuotr./Matilda ir Samulis Erikssonai
Socialinių tinklų nuotr./Matilda ir Samulis Erikssonai

„Pirmiausia radome klaidingos, senos informacijos, kad tai – neteisėta. Džiaugiamės, kad viena iš artimiausių mano sesers draugių yra teisės studentė, kuri pasakė, kad jei norėtume susituokti, jokių problemų nekiltų“, – sakė ji.

Įbrolis ir įseserė susituokė šių metų liepą. Laimei, pora dėl to neprarado draugų – jie pamatė, koks stiprus ryšys sieja Matildą ir Samulį ir kaipmat suprato, kad jaunuoliai „100 procentu atitinka vienas kitą ir yra dangaus suvesta pora“.

Nors laimingi sutuoktiniai jau kalbėjosi apie vaikus, susilaukti atžalų kol kas neskuba.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką