Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 08, 12:35

M.Galkinas į Jūrmalos publiką kreipėsi latviškai: „Rusai seka, ką kalbu scenoje“

Savaitgalį Jūrmaloje pasirodymą surengė karą Ukrainoje pasmerkęs rusų komikas Maksimas Galkinas. Šou metu humoristas nustebino susirinkusiuosius ne tik netikėtai prakalbęs latviškai, bet ir pasišaipęs iš rusų diasporos.
Maksimas Galkinas
Maksimas Galkinas / Asmeninio albumo nuotr.

Kaip skelbia „Unian“, garsus rusų komikas ir parodijų kūrėjas Maksimas Galkinas, kuris vos prasidėjus karui viešai pasmerkė Rusijos invaziją į Ukrainą, Jūrmaloje koncertų salėje „Dzintari“ vykusio pasirodymo metu ant scenos nepamiršo pasisakyti apie rusų okupantų žiaurumus. Jis nevengė pasišaipyti ir iš propagandos paveiktų rusų.

„Labas vakaras, brangūs draugai, – latviškai į publiką kreipėsi M.Galkinas. – Pradėjau mokytis latvių kalbos, nes dabar rusai atidžiai klausosi visko, ką aš kalbu koncertuose... Dabar matau, kad daugelis latvių bijo, kad aš nuo šiol juokausiu tik latviškai. Tačiau nesijaudinkite. Rusai sėdi šalia jūsų – jie iš viso nesupranta, kas vyksta, nors už tai jie sumokėjo“, – nuo scenos kalbėjo Alos Pugačiovos vyras. Šiuos M.Galkino žodžius žiūrovai palydėjo audringomis ovacijomis.

Primename, kad Rusijoje komikui Maksimui Galkinui, smerkiančiam karą Ukrainoje, iškelta baudžiamoji byla. Jis kaltinamas skleidęs melagienas apie Rusijos kariuomenę, praneša unian.net.

„Rusijoje Galkinui iškelta baudžiamoji byla. Jis pats prisikalbėjo, todėl pagal straipsnį jam numatomas kalėjimas“, – savo „Instagram“ puslapyje pranešė Rusijos Valstybės Dūmos deputatas Romanas Chudiakova ir pridūrė, kad M.Galkinui galėtų grėsti septynerių metų įkalinimo bausmė.

Tokį rusų pasipiktinimą sukėlė tai, jog Maksimas Galkinas nuo pat pirmųjų karo Ukrainoje dienų smerkia kraujo praliejimą šioje šalyje. Savo socialiniuose tinkluose jis dažnai pasakoja apie karo baisumus ir smerkia nusikalstamą Kremliaus režimą.

Savo ruožtu Alla Pugačiova, pasipylus M.Galkinui skirtiems grasinimams, pareiškė, kad yra pasirengusi ginti savo vyrą. Apie tai „YouTube“ laidos „I Gryanul Grem“ eteryje papasakojo šeimos draugas, Rusijos publicistas Maratas Gelmanas, rašė portalas unian.net.

Instagram nuotr./Ala Pugačiova, Maksimas Galkinas
Instagram nuotr./Ala Pugačiova, Maksimas Galkinas

Poros bičiulis pacitavo A.Pugačiovos žodžius: „Jei jie pradės bylą prieš Maksimą, aš pradėsiu kalbėti ir nesustosiu.“

M.Gelmanas pridūrė, kad nors pati Ala nekalbėjo konkrečiai apie karą Ukrainoje, ji iki šiol palaikė ir palaiko ukrainiečius.

Prasidėjus karui į Izraelį su žmona Ala Pugačiova ir vaikais išvykęs artistas ten rengė koncertus, o už parduotus bilietus gautas lėšas pervedė pabėgėliams. Tiesa, jis ne kartą prisipažino mylįs savo tėvynę ir pridūrė, kad Rusija – tai ne valdžia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką