2023 01 17, 08:03

M.McCollum meilė pavergė milijonus: našlė stotyje kasdien laukdavo svarbaus pranešimo

Amžina meilė tikrai egzistuoja, o to įrodymų nebūtina ieškoti nei filmuose, nei knygose. To pavyzdžiu tapo britės Margaret McCollum ir Osvaldo Laurenso istorija. Moters atsidavimas anapilin iškeliavusiam vyrui sužavėjo pasaulį – ne vienerius metus po sutuoktinio mirties Margaret metro stotyje kasdien laukdavo svarbaus pranešimo.
Margaret McCollum ir Osvaldas Laurensas
Margaret McCollum / Vida Press nuotr.
Temos: 1 Meilė

Margaret McCollum ir Osvaldo Laurenso istorija užsienio žiniasklaidoje nuskambėjo dar prieš dešimtmetį, tačiau 2022-ųjų gruodį ir vėl prisiminta socialiniuose tinkluose. Besąlygiškas ir nepalaužiamas Londone gyvenančios bendrosios praktikos gydytojos M. McCollum atsidavimas anapilin iškeliavusiam vyrui suvirpino socialinius tinklus – kai kuriems tai tapo įkvėpimu tikėti amžina meile.

Sutuoktinių pažinties istorija išties paprasta, tačiau meilės tvirtumas neeilinis. Margaret ir Osvaldas susipažino 1992 metais, kai O.Laurensas pradėjo dirbti kruizinių laivų kompanijoje Maroke.

Vida Press nuotr./Margaret McCollum
Vida Press nuotr./Margaret McCollum

Tiesa, dar XX a. šeštajame dešimtmetyje O.Laurensas svajojo apie aktorystę, ėmėsi reklamų garsinimo. Vyras dar 1950 metais įrašė Londono metro stoties pranešimą „Mind the Gap“.

Pranešimą „Mind the gap“, raginantį būti atidiems, daugelis Jungtinės Karalystės gyventojų galėtų pakartoti net staiga prikelti vidury nakties, tačiau ši Londono Embankmento metro stotyje skambanti žinutė yra kur kas reikšmingesnė Margaret McCollum.

Kaip rašo „Daily Mail“, M.McCollum vyras O.Laurensas anapilin iškeliavo 2007-aisiais. Nuo to laiko Margaret ne vienerius metus kasdien lankėsi Embankmento metro stotyje, kad tik išgirstų savo mylimo vyro balsą.

„Nuo tada, kai jis mirė, kasdien sėdėdavau ir laukdavau, kad išgirsčiau jo balsą“, – kalbėjo Margaret ir teigė, kad tokiu būdu siekė išsaugoti mylimo vyro atminimą.

Vida Press nuotr./Margaret McCollum
Vida Press nuotr./Margaret McCollum

Tiesa, vieną dieną į stotį atkeliavusios Margaret laukė nemalonus siurprizas – 2012 metais metro stotyje skambėjęs senasis garso įrašas buvo pakeistas skaitmeniniu. Neišgirdusi mylimo vyro balso, M.McCollum geležinkelio tarnybos „TfL“ paprašė kompaktinio disko, kad ir toliau galėtų klausytis sutuoktinio balso namuose.

Vis dėlto paveikta jaudinančios M.McCollum istorijos, bendrovė „TfL“ ne tik padovanojo Margaret kompaktą, bet ir nusprendė Embankmento stotyje, esančioje prie pat Margaret namų, ir vėl atnaujinti pranešimą, įgarsintą O.Laurenso.

Londono Embankmento stotyje sustoję keleiviai iki šiol gali girdėti Osvaldo Laurenco balsą ir susimąstyti, jog amžina meilė tikrai egzistuoja.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką