Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Paskutinė akcijos diena.
Išbandyti

M.Wizard – apie iliuzijos meną ir keistus prašymus: „Klausė, ar galiu pradanginti žmoną“

Šventinė nuotaika kartu su šventėmis nesibaigė! Humoro nestokojančioje laidoje – magiški triukai, stebuklingi pasirodymai ir puiki nuotaika kartu su geriausiu Lietuvos iliuzionistu Mantu Wizard. Jis ne tik demonstravo galybę triukų, bet ir atskleidė paslaptį, kaip kai kurie jų atliekami, pasidalino daugybe smagių nutikimų iš savo pasirodymų bei papasakojo, kaip išsipildė didžiausia jo svajonė.
Mantas Wizard
Mantas Wizard / TV3 nuotr.

Vos įžengęs į studiją, Mantas Wizard laidos vedėjams – Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui – padėkojo, kad pristatė jį iliuzionistu, o ne magu. Pasirodo, tai nėra tas pats.

„Tai koks skirtumas tarp iliuzionisto ir mago?“ – klausė jo laidos vedėjai.

„Buvo toks nutikimas vienoje privačioje šventėje. Ruošdamasis grimerinėje, staiga išgirdau vyresnio amžiaus moters beldimą į duris. Moteris prašė pagydyti jos koją. Iliuzionistai nei gydo, nei ateitį buria. Tai, ką aš darau, yra didžiulio darbo rezultatas, o ne magija. Tai skirta pramogai ir džiaugsmui, o ne apgavystėms“, – skirtumą paaiškino M.Wizard.

Mantas pasakojo, kad sulaukia keisčiausių prašymų, o vienas dažnesnių šis: „Gal gali mano žmoną pradanginti?“ – smagiai šypsosi Mantas. „Kai daiktai skraido scenoje, tai – magija, kai namuose, tai – santuoka.“

Asmeninio albumo nuotr./Mantas Wizard
Asmeninio albumo nuotr./Mantas Wizard

Iliuzionistas pasakojo, kad dažniausiai visi bando atspėti, išsiaiškinti, išklausinėti, kaip atliekami triukai. Kartais žmonėms būna sunku patikėti, kaip tai gali būti paprasta.

„Iliuzija yra intelektualus menas. Kai žiūri triukus, esi priverstas mąstyti – kaip tai padaryta, kaip tai veikia. Paradoksalu, bet kuo protingesnis žmogus, tuo sunkiau supranta triuko paslaptį“, – sakė M.Wizard.

Mantas pasakojo, kad iliuzijos menu intensyviai pradėjo domėtis nuo paauglystės. Nuo tada visą laiką atkakliai siekė tapti tuo, kuo yra dabar. O didžiausia žvaigždė, kuria jis žavisi – Deividas Koperfildas.

TV3 nuotr./Mantas Wizard
TV3 nuotr./Mantas Wizard

„Nuo dvylikos metų žiūrėjau visus Deivido Koperfildo pasirodymus, žinojau visus jo triukus, kiekvieną judesį mintinai mokėjau. Mano pati didžiausia svajonė buvo su juo susitikti. Prieš keletą metų buvau Las Vegase ir sužinojau, kad jis atvažiuoja. Tai padariau viską, kad pas jį pakliūčiau“, – apie išsipildžiusią svajonę kalbėjo Mantas.

Kaip praėjo Lietuvos iliuzionisto ir pasaulinės žvaigždės susitikimas, apie ką jiedu kalbėjosi, kokį patarimą D.Koperfildas davė Mantui – sužinosite šiandien 19.30 val. „Gero vakaro šou“ laidoje per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius