15min be reklamos
2011 01 08, 20:51

Madonna atsižvelgia į jauno meilužio šokėjo pastabas

Madonna sukosi šou versle dar tada, kai naujasis jos mylimasis šokėjas Brahimas Zaibatas dar nė nebuvo gimęs. Tačiau, panašu, kad mylimasis turi daug įtakos popkaralienei – per Londone vykusią šokėjų atranką ji rinko šokėjus atsižvelgdama į jo pastabas.
Madonna
Madonna / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Madonna

Jaunatviškai atrodanti 52-ejų Madonna drauge su 24-erių B.Zaibatu vertino iš viso pasaulio atvykusius šokėjus. „Madonna stebėjo pasirodymus ir rinkosi šokėjus, kurie galėtų ją lydėti kito pasaulinio turo metu. Jie šoko po vieną, o po to pasirodė kartu. Jie visi įspūdingi profesionalai“, – sakė Dailymail.co.uk šaltinis.

Po to, drauge su B.Zaibatu ir šokėjais Madonna šėlo iki paryčių. „Madonna buvo puikiai nusiteikusi, ji atrodė laiminga ir džiaugėsi kitų svečių draugija. Ji dalijo šypsenas, šoko ir gerai leido laiką“, – sakė vienas vakarėlio dalyvių. Nors popkaralienė su mylimuoju gėrė tik vandenį, savo gausiai palydai ji negailėjo brangaus šampano ir degtinės butelių.

Dainininkė su jaunu meilužiu pusę trijų ryto drauge išvyko iš vakarėlio. Britų žurnalistai pažymėjo, kad dažniausiai Madonna ir jos palydovai atvyksta ir išvyksta skirtingais automobiliais, tačiau šis kartas, matyt, buvo išimtis.

Popkaralienė ir B.Zaibatas paskutiniu metu dažnai leidžia laiką kartu, tačiau jie meistriškai išvengia paparacų, kuriems vis nepavyksta jųdviejų nufotografuoti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką