15min be reklamos
2022 11 06, 13:18

Madonnos gyvenimo vyrai: nuo esą smurtavusios Holivudo žvaigždės iki berniukų-žaisliukų

Dainininkė Madonna aštuntajame-devintajame dešimtmečiuose tapo sekso simboliu, ilgus metus metusi iššūkį puritoniškai to meto visuomenės daliai ir scenoje nusirenginėjusi tiek emociškai, tiek tiesiogine prasme.
Madonna su savo gyvenimo vyrais Tik prenumeratoriams
Madonna su savo gyvenimo vyrais / „Scanpix“, Vida Press, „Instagram“ nuotr.

Italijoje gimusi ir didelį nepriteklių patyrusi muzikantė visada žinojo, ko nori. Tas pats pasakytina ir apie jos gyvenimo vyrus. Madonnai visuomet patiko už ją jaunesni vyrukai, daugelis jos mylimųjų – net labai, labai jauni. Šalia jaunų dainininkės kūrybinės komandos žmonių – šokėjų, choreografų, asmeninių trenerių – Madonna taip pat susitikinėjo su keliais Holivudo asais, pavyzdžiui, su režisieriumi Guy'u Ritchie'iu, dainininku Lenny Kravitzu, „blogu berniuku“ Seanu Pennu, su kuriuo, kaip teigta, Madonna net buvo susimušusi. O dešimtajame dešimtmetyje Madonna jau matėsi su garsiuoju aktoriumi Antonio Banderasu, šios romantiškos aistros užkulisiai atsispindi 1991 m. dokumentiniame filme. Pasirodo, Banderasas, kuris tuo metu jau buvo vedęs ispanų aktorę Aną Lezą, visai nežinojo apie Madonnos aistras.

Madonna neseniai išsiskyrė su vienu naujausių savo „širdžių ėdikų“, 28 metų šokėju Ahlamaliku Williamsu, kuris 2015 m. prisijungė prie Madonnos šokių trupės.

2019 m. pabaigoje abu buvo pastebėti kartu, o prieš kurį Madonna su šešiais vaikais ir Ahlamaliku vyko atostogauti į Italiją.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Madonna, Ahlamalikas Williamsas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Madonna, Ahlamalikas Williamsas

Ahlamalikas yra gimęs Sakramente, Kalifornijoje, ir yra jauniausias iš trijų vaikų šeimoje. Kai abu jau kurį laiką palaikė santykius, sklandė gandai apie galimą muzikantės ir šokėjo santuoką, tačiau niekas panašaus neišsipildė.

Balandžio pabaigoje, sprendžiant iš Madonnos įrašo jos „Instagram“ paskyroje, Madonna ir Ahlamalikas išsiskyrė.

Todėl šį kartą sudarėme Madonnos gyvenimo vyrų sąrašą – jame yra net pora ilgiau trukusių santuokų.

Tony Wardas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką