2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Maksimas Galkinas papasakojo, kodėl jis susituokė su Ala Pugačiova

Pirmąjį povestuvinį interviu televizijos laidų vedėjas ir humoristas Maksimas Galkinas davė Rusijos leidiniui „Sobesednik“. Pokalbio metu naujasis dainininkės Alos Pugačiovos vyras tikino esąs laimingas dėl savo naujojo statuso.
Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino vestuvių akimirka
Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino vestuvių akimirka / Kadras iš „YouTube“

M.Galkinas prisipažino, kad jiedu su Ala Pugačiova anksčiau daugybę kartų kalbėjosi apie vestuves, tačiau visada nuspręsdavo, kad jiems ir taip gerai, kad juodu yra tikra šeima ir be antspaudų pasuose.

„Pirmiausia, mes susituokėme, žinoma, dėl savęs, – sakė M.Galkinas. – Nors mums ir be santuokos įregistravimo buvo labai gerai. Mes jau daugelį metų gyvename vienoje šeimoje, po vienu stogu. Tačiau santuoka – rimtas žingsnis. Kai tik aš apsisprendžiau dėl jo, pasipiršau Alai Pugačiovai. Ir ji sutiko. Mano manymu, pragyvenome labiau nei pakankamą laiko atkarpą, kad pasitikrintume savo jausmus.“

„Antra, mes surengėme vestuves, pačią šventę, draugams, patiems artimiausiems – tiems, kurie džiaugiasi dėl mūsų. Mūsų pasveikinti atvyko mano brolis su žmona, Kristina Orbakaitė su vyru, Alos anūkai... Ir trečia – taip, vestuvėmis mes norėjome padėti tašką visiems gandams ir apkalboms“, – sakė M.Galkinas.

Į klausimą ar pasijuto kitaip po to, kai pase atsirado santuokos registracijos antspaudas, M.Galkinas atsakė: „Žinoma, ne.“ 35 metų humoristas tvirtina esąs labai atsakingas ir jaučiasi daug pasiekęs: padarė karjerą, pastatė namą, užkariavo įtakingiausią šalies moterį.

„Viskas yra taip, kaip buvo. Tikriausiai, santuoka tik priverčia būti dar atsakingesniu... Nors aš ir taip jaučiuosi atsakingas – už tuos, kuriuos myliu ir kurie myli mane“, – prisipažino M.Galkinas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką