Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 10, 20:06

Marilyn Monroe gyvenimas: santuoka 16-os, noras pastoti ir psichiatrei paliktas turtas

Rugpjūčio 5 dieną suėjo 60-imt metų nuo aktorės, modelio ir dainininkės Marilyn Monroe mirties. Popkultūros ikona vadinamos moters gyvybė užgeso, kai jai tebuvo 36-eri, tačiau net ir per trumpą savo gyvenimo laikotarpį ji sugebėjo įeiti į istoriją kaip viena ryškiausių visų laikų žvaigždžių. Ir šiandien tebežiūrimi klasika tapę filmai, tebesiklausoma dainų įrašų, žavimasi nuotraukomis... O 15min pateikia keliolika įdomiausių faktų apie M.Monroe gyvenimą, kai kurie iš jų – mažai girdėti.
Marilyn Monroe gyvenimo akimirkos Tik prenumeratoriams
Marilyn Monroe gyvenimo akimirkos / Scanpix, Vida Press nuotr.

Norėjo permiegoti su Albertu Einsteinu

Aktorė Shelly Winters, kuri buvo Marilyn Monroe kambario draugė, atskleidė, kad jos abi sudarė vyrų, su kuriais norėjo permiegoti „tiesiog dėl pramogos“, sąrašą. Tarp M.Monroe sąraše buvusių vardų – ir garsus fizikas teoretikas Albertas Einsteinas.

„Prieš jai mirštant man taip ir nepavyko jos paklausti, kiek savo sąrašo punktų ji įgyvendino, bet jos sąraše buvo Albertas Einsteinas, – leidiniui „LA Times“ sakė S.Winters. – Po jos mirties pastebėjau, kad ant jos balto fortepijono kabo sidabriniame rėmelyje įrėminta jo nuotrauka su autografu.“

Vida Press nuotr./Marilyn Monroe
Vida Press nuotr./Marilyn Monroe

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką