Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 04, 10:32

Menininkė Christine H.McConnell persikūnijo į savo giminės šešių kartų moteris

Menininkė Christine H.McConnell (33 m.) iš Kalifornijos pagerbė savo giminės moteris, persikūnijusi į šešių ankstesnių kartų giminaites.
Christine H.McConnell
Christine H.McConnell / Christine H.McConnell nuotr.
Temos: 1 Fotografija

Savo giminės moterų nuotraukas, kurių seniausia daryta prieš 194 metus, sukaupusi Christine H.McConnell atkartojo jų stilistiką, į pagalbą pasitelkusi fotošopą.

Mintis persikūnyti į savo protėves Christine kilo tada, kai ji iš savo mamos Kathryn dovanų gavo seną raudoną jos suknelę, kurią jai prieš daugelį metų nupirko jos vyras. Šia suknele apsivilkusi Kathryn, dar būdama 32-ejų, nusifografavo vienoje fotosesijoje.

Savotiška šeimos relikvija tapusį drabužį gavusi Christine sugalvojo atkurti mamos, vilkinčios tą suknelę, nuotrauką, o tada jai kilo mintis tą patį padaryti ir su kitomis savo giminės moterų nuotraukomis.

Pati seniausia nuotrauka, kurią Christine atkūrė, yra jos proproprosenelės Marthos, daryta 1821-aisiais. 

Persikūnijusi į šešias ankstesnių kartų moteris, Christine pridėjo ir savo, tokios, kokia ji yra dabar, nuotrauką ir dar pridėjo šmaikščią savo „būsimos dukters“ nuotrauką, kurią atstoja... arklys. „Tai pokštas, nes mano veidas yra kaip arklio. Norėčiau pabrėžti, kad nelaikau to įžeidimu – arkliai yra labai gražūs gyvūnai“, – juokdamasi „The Huffington Post“ paaiškino ji.

Daugiau nuotraukų IŠVYSITE ČIA.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką