Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2019 08 31, 13:26

Meryl Streep parduoda apartamentus Niujorke: iš būsto atsiveria žadą atimantys miesto vaizdai

Kiekvienas žmogus kada nors yra pagalvojęs, kad galėtų gyventi kaip Holivudo žvaigždė. Todėl dabar ideali proga, nes aktorė Meryl Streep (70) parduoda savo apartamentus Niujorke už 16,4 mln. eurų. Nepakartojamo grožio namas anksčiau kainavo 22,1 mln. eurų.
Meryl Streep parduoda apartamentus Niujorke
Meryl Streep parduoda apartamentus Niujorke / „Scanpix“ ir Vida Press nuotr.

NORITE SUŽINOTI, KAIP GYVENA KITOS ŽVAIGŽDĖS? DAUGIAU GARSENYBIŲ NAMŲ APŽIŪRĖTI GALITE PASPAUDĘ ČIA!

Niujorko miesto Tribekos rajone įsikūrę apartamentai užima visą viršutinį aukštą „River Lofts“ pastate. Dėka milžiniškų langų, kurie nusidriekę nuo grindų iki pat lubų, galima grožėtis žadą atimančiu peizažu.

Nauji savininkai turės išskirtinę galimybę pasigrožėti didmiesčio vaizdais, įskaitant Hadsono upę, Niujorko uostą, Laisvės statulą ir žymųjį „Empire State Building“.

Vida Press nuotr./Meryl Streep parduoda prabangius apartamentus Niujorke
Vida Press nuotr./Meryl Streep parduoda prabangius apartamentus Niujorke

366 kv. m prabangūs apartamentai naujam šeimininkui atvers duris į plačią svetainę ir kartu su ja besijungiančiu valgomuoju ir virtuve. Apartamentuose taip pat galima rasti mokslams skirtą kambarį ir net keturis miegamuosius su dvejais vonios kambariais ir drabužinėmis.

Tačiau visada atsiranda tokių, kuriems net didžiausios erdvės atrodo mažos, todėl jie neturėtų nusivilti. Kadangi apartamentai įsikūrę viršutiniame aukšte, jie taip pat turi 3 metrų pločio terasą, iš kurios atrodo, kad miestas ranka pasiekiamas.

Vida Press nuotr./Meryl Streep parduoda prabangius apartamentus Niujorke
Vida Press nuotr./Meryl Streep parduoda prabangius apartamentus Niujorke

Naujus savininkus taip pat turėtų nustebinti braziliškų riešutų kietmedžio grindys, kurios nusidriekusios per visą erdvę. Būtent šios grindys namams suteikia gražų kontrastą su atviru bei erdviu apartamentų dizainu, kurį kūrė apdovanojimus pelnę „Tsao & McKown“ architektai.

Sunku net įsivaizduoti, kad kažkas galėtų palikti tokią poilsio oazę, net tada, kai pastate taip pat galima rasti sveikatingumo centrą, dviračių kambarį, sodą, garažus ir visą parą dirbantį durininką. Nuo prabangiais gyventojais galinčio pasigirti pastato vos keliais žingsniais nutolę restoranai, parduotuvės ir Hadsano upės parkas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką